Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Zamiatarki

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Zamiatarki to urządzenia umożliwiające bardzo dokładnie zamiatanie powierzchni ze wszelkiego rodzaju suchych zabrudzeń. W swojej ofercie posiadamy zamiatarki ręczne oraz z napędem.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim doskonała jakość i możliwość dużo szybszej pracy przez operatora. Dzięki automatyzacji czyszczenia możliwe jest posprzątanie dużo większej powierzchni, w krótszym czasie niż przy użyciu standardowej miotły.

Pomagają w utrzymaniu czystości w w halach produkcyjnych, sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach.

Najpopularniejsza zamiatarka

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się CLEANFIX HS 770-2 jest to kompaktowa, ręczna zamiatarka do średnich i dużych powierzchni. Dzięki inteligentnmu prowadzeniu powietrza możliwy jest bardzo niski poziom zapylenia podczas pracy.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.