Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Zamiatarki

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Zamiatarki to urządzenia służące do dokładnego zamiatania powierzchni. W swojej ofercie posiadamy zamiatarki ręczne oraz z napędem.

Co wyróżnia nasze produkty?

Doskonała jakość i możliwość dużo szybszej pracy przez operatora to cechy charakterystyczne profesjonalnych produktów. Dzięki automatyzacji czyszczenia możliwe jest sprzątanie dużej powierzchni w krótkim czasie. Zamiatarki są bardziej efektywne niż przy użyciu standardowej miotły.

Pomagają w utrzymaniu czystości w halach produkcyjnych, sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach.

Najpopularniejsza zamiatarka

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się CLEANFIX HS 770-2. Jest to kompaktowa, ręczna zamiatarka do średnich i dużych powierzchni. Dzięki inteligentnemu przepływowi powietrza, gwarantowany jest niski poziom zapylenia podczas pracy.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.