Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Worki i uchwyty

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Worki i uchwyty do wózków hotelowych to dział, w którym znajdziemy worki do wózków hotelowych o różnej pojemności, od 100 L do 200 L oraz różnego rodzaju uchwyty znacznie ułatwiające pracę personelowi sprzątającemu.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w przedsiębiorstwach
  • w szkołach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających
  • w zakładach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione worki do wózków hotelowych oraz uchwyty do wózków hotelowych wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie worki do wózków hotelowych lub uchwyty do wózków hotelowych najlepiej wybrać?

Jeśli chodzi o worek do wózka hotelowego, warto zwrócić uwagę na jego pojemność i dopasować ją do potrzeb personelu sprzątającego. W ofercie posiadamy worki o pojemności 100L, 150L oraz 200L.

W przypadku wyboru uchwytów i zestawów do wózka hotelowego warto kierować się także potrzebami personelu sprzątającego, w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić mu pracę, co może przełożyć się na efektywność zespołu sprzątającego. Posiadamy różnego rodzaju uchwyty i zestawy do wózka hotelowego, takie jak uchwyty do mocowania worka, uchwyt na tablet, uchwyt na odpady (kosz), zestawy półek z przegrodami lub bez oraz zestaw do worków.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.