Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

32 mm

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Rury do odkurzaczy Numatic 32mm to dział, w którym znajdziemy adapter do rur Numatic, rury kolankowe Numatic oraz rury proste Numatic o średnicy 32 mm.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w firmach sprzątających
  • w przedsiębiorstwach
  • w szkołach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione rury do odkurzaczy Numatic 32mm wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie rury do odkurzacza Numatic 32mm najlepiej wybrać?

Rury do odkurzacza Numatic o średnicy 32mm należy wybrać według ich konstrukcji, zastosowania oraz wykonania, aby jak najbardziej ułatwić pracę personelowi sprzątającemu, co może przełożyć się na większą efektywność oraz zaoszczędzenie czasu. Dodatkowo przy niektórych rurach, jak rury ekstraktora trzeba wziąć pod uwagę model odkurzacza Numatic, aby rura była dopasowana do modelu odkurzacza Numatic.

Rury do odkurzacza Numatic o średnicy 32mm możemy podzielić według ich konstrukcji. Mamy rury do odkurzacza Numatic kolankowe oraz rury do odkurzacza Numatic proste.

Jeśli podzieli rury do odkurzacza Numatic 32mm na ich wykonanie, to znajdziemy rury do odkurzaczy Numatic malowane proszkowo oraz rury do odkurzaczy Numatic ze stali nierdzewnej.

Podział na rury do odkurzaczy Numatic 32mm jest dosyć prosty. Posiadamy rury do odkurzacza Numatic zwykłe oraz rury ekstraktora do odkurzacza Numatic

W tej kategorii dodatkow znajdziemy takie akcesoria jak adapter do rur do odkurzacza Numatic oraz komplet natryskowy do odkurzaczy Numatic, który dopasowany jest to takich modeli odkurzaczy jak:

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.