Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady czyszczące

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Pady czyszczące do maszyny czyszczącej to dział, w którym znajdziemy pady o różnego rodzaju agresywności oraz zarówno do sprzątania jak i polerowania.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w zakładach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Te pady do maszyn czyszczących wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z bardzo wytrzymałych materiałów.

Jakie pady czyszczące najlepiej wybrać?

Podczas wyboru pada czyszczącego, trzeba kierować się tym, jakie powierzchnie oraz zanieczyszczenia mamy do posprzątania. O padach, mówi się, że są agresywne. Im bardziej agresywny pad, tym większą ma siłę czyszczącą. Aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni, trzeba dobrać pad o odpowiedniej agresywności do sprzątania. Tutaj możemy wymienić pady:

  • czarny pad do czyszczenia - to pad o największej agresywności. Jego przeznaczeniem jest zdzieranie starych powłok ochronnych oraz usuwanie silnych zabrudzeń z posadzek
  • brązowy pad do czyszczenia - ten pad, to nieznacznie łagodniejsza wersja jego czarnej odmiany. Brązowy pad także służy do pozbywania się powłok ochronnych oraz czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek
  • niebieski oraz zielony pad - te oba pady, to pady średnioagresywne. Przeznaczone są do czyszczenia zarówno na sucho jak i na mokro. Sprawdzą się do czyszczenia posadzek twardych. Pomogą także usunąć powłokę polimerową.
  • czerwony pad - ten pad jest najmniej agresywny. Jego przeznaczeniem jest bieżąca pielęgnacja, czyszczenie posadzek pokrytych powłoką zabezpieczającą oraz delikatne mycie. Można go zastosować także do czyszczenia podłóg z delikatnych tworzyw sztucznych oraz wykonanych z drewna.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.