Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady czyszczące

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)

Pady czyszczące do szorowarek i froterek, to pady stworzone do pracy w różnych warunkach. Do wyboru pady o różnych strukturach dostosowane do potrzeb. Agresywne pady do zdzierania powierzchni, pady do bieżącego czyszczenia, a także pady do delikatnego mycia.

Dlaczego warto zakupić pady czyszczące?

Pady czyszczące dostępne w tej kategorii są przeznaczone do profesjonalnych urządzeń zapewniających wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w centrach handlowych, biurach, przychodniach, hotelach lub szpitalach, a także dużych powierzchniach jak hale produkcyjne. Dzięki szerokiemu asortymentowi padów o różnym przeznaczeniu łatwo i wygodnie można dobrać pady do rodzaju podłoża oraz zabrudzenia. Pady te wyposażone zostały w specjalne włókna, które radzą sobie z najtrudniejszym brudem. Dzięki doborze odpowiedniej chemii na posadzce nie pozostają ślady zabrudzeń

Co wyróżnia pady czyszczące

Przede wszystkim długa żywotność. Co za tym idzie jakość, która pozwala na długie używanie bez problemu z eksploatacją. Pady czyszczące dzięki wysokiej jakości włóknom sprawdzają się nawet w wymagających warunkach.

Pady czyszczące ETC Agresywne pady sprawdzają się przy zdzieraniu starych powłok oraz do silnych zabrudzeń np. pad czarny. Do bieżącego czyszczenia i z niszczonych warstw ochronnych sprawdzi się np. pad zielony. Do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw sprawdzi się np. pad czerwony.

Najpopularniejszy pad czyszczący ETC

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym padem do szorowarek do biur i hoteli jest pad czerwony. Który przeznaczony jest do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw. Pracuje z chemią firmy Kleen Zestaw ten znakomicie czyści posadzki, nie pozostawiając smug oraz rozmazów