Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Uchwyty pad

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Uchwyty do padów, to akcesoria stworzone do montażu różnego rodzaju padów w zależności od zastosowania i efektu jaki chce się uzyskać. Przeznaczone do urządzeń jednotarczowych- szorowarek oraz automatów.

Dlaczego warto zakupić profesjonalne uchwyty do padów?

Wszystkie uchwyty do padów dostępne w tej kategorii, są przeznaczone do polepszenia jakości czyszczenia szorowarką lub automatem czyszczącym. Dzięki swojej budowie uchwyt pada umożliwia zamontowanie padu czyszczącego. Przykładem może być pad RUFF (zielony), który dzięki swojej strukturze i właściwością (pad agresywny) zastępuje szczotkę czyszczącą. Sprawdza się na nierównych powierzchniach, betonie oraz płytkach. Takie połączenie uchwytu pada i pada agresywnego znajduje zastosowanie np. w parkingach podziemnych, halach produkcyjnych, centrach handlowych.

Co je wyróżnia?

Przede wszystkim to, że są dopasowane do rozmiarów padów dostępnych na rynku. Są kompatybilne z urządzeniami Numatic. Dzięki czemu pozwalają na bezpieczne używanie sprzętu bez problemu z ich przemieszaniem w czasie pracy. Dzięki wysokiej jakości tworzywu jest odporny na pęknięcia i zarysowania przez co może służyć wiele lat.

Najpopularniejsze uchwyty do padów

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym uchwytem do padów jest Numatic uchwyt pada 400 mm 16" 606206. Uchwyt ten posiada zabezpieczenie, które uniemożliwia odczepienie się pada w czasie pracy.

Stosowany jest do:

  • Do automatów czyszczących TT/TTB 3045/4045/3450/ET4045/KANIA.
  • Do szorowarek jednotarczowych HFM1515/NR1500/BMD1000