Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Mopy

Co znajduje się w tej kategorii?

Mopy do mycia podłogi, mopy i miotły do zamiatania, a także mopy przemysłowe. W naszej ofercie znajdują się do wyboru:

  • mopy płaskie
  • sznurkowe
  • mopy do zamiatania
  • mopy nożycowe
  • zbieraki podłogowe

Nasze mopy zostały skonstruowane tak, aby umożliwić doczyszczenie wszelkiego rodzaju posadzek. Polecane są także do codziennych porządków. Doskonale sprawdzają się w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Ponadto znajdą tu Państwo akcesoria umożliwiające konfigurację mopa według swoich potrzeb:

  • wkłady
  • stelaże
  • kije
  • uchwyty
  • wiadra

Dzięki profesjonalnej chemii utrzymanie czystości posadzki jest szybkie i przyjemne. Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Jest to środek, którego kombinacja substancji czynnych zapewnia natychmiastowe działanie. Ma bardzo wysoką siłę usuwania brudu. W trakcie czyszczenia brud zatrzymywany jest w wodzie, dzięki czemu nie przedostaje się na posadzkę.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiał użyty do produkcji naszego sprzętu, umożliwia długie i wygodne użytkowanie całego kompletu mopa. Wykorzystane tworzywa gwarantują długą żywotność produktu, tym samym zapewniając oszczędność finansową.

Do mopów płaskich proponujemy trzy warianty - bawełniany, z mikrofibry lub tzw. trzy w jednym, czyli wykonany z trzech różnych materiałów. Wkład bawełniany to niezwykle chłonna opcja. Umożliwia on zebranie dużej ilości wody oraz dokładne oczyszczenie powierzchni. Struktura wkładu wykonanego z mikrofibry jest mocno zwarta. W związku z tym wkład ten świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu końcowym.

Istnieje możliwość wyposażenia mopa w preferowany rodzaj mocowania wkładu. W zależności od potrzeb posiadamy do wyboru: stelaż wsuwany, z zaciskiem lub z rzepami. Rozwiązania te umożliwiają płukanie oraz wyciskanie mopa bez dotykowo. Ponadto sporym udogodnieniem jest możliwość prania wkładów w pralce.

Wśród mopów do mycia podłóg znajdziemy również tzw. mopy sznurkowe. Popularne w domach i mocno chłonne.

Najpopularniejsze mopy?

Największą popularnością cieszą się zestawy, do samodzielnego skompletowania. TTS kompletny mop kieszeniowy, posiada wkład nakładany na stelaż. TTS Speedy kompletny mop to mop, w którym wkład mopa przypinany jest do stelaża.

Mopy do zamiatania

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo mopy do zamiatania. Świetnie sprawdzają się na większych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach, magazynach czy centrach handlowych. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują kurz i nie wzbijają go w powietrze jak większość mioteł. W ofercie posiadamy mopy do zamiatania zwykłe oraz nożycowe, przeznaczone na duże powierzchnie. Szczególnie dużą popularnością cieszy się mop nożycowy

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.