Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Mopy i miotły do zamiatania

Co znajduje się w tej kategorii?

Mopy i miotły do zamiatania. W naszej ofercie posiadamy do wyboru:

  • mopy do zamiatania nożycowe
  • mopy DUST
  • miotły i zamiatacze
  • zestawy leniuch

Nasze mopy zostały skonstruowane tak, aby umożliwić doczyszczenie wszelkiego rodzaju posadzek. Rozpoczynając od zebrania suchego brudu aż po bieżące mycie podłóg. Doskonale sprawdzają się np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Dodatkowo znajdą tu Państwo niezbędne akcesoria do każdego rodzaju mopa:

  • wkłady
  • stelaże
  • kije

Dzięki dobrze dobranej chemii utrzymanie czystości posadzki jest łatwe i przyjemne.

Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. To środek, którego natychmiastowe działanie wynika ze specjalistycznej kombinacji substancji czynnych. Posiada wysoką siłę usuwania zanieczyszczeń. Brud zatrzymywany jest w wodzie, co niweluje rozprowadzanie go na posadzce. Drugim bardzo popularnym środkiem jest Kleen Sensative Lemon. Stanowi on uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiał i tworzywo użyte przy produkcji, stanowi główną zaletę naszych produktów. Przemyślana konstrukcja umożliwia długie i wygodne używanie całego kompletu mopa. Wytrzymałość produktów zapewnia długotrwały czas eksploatacji i oszczędność finansową.

Najpopularniejsze mopy?

Mopy do zamiatania to doskonałe rozwiązanie w przypadku dużych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach, magazynach czy centrach handlowych. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują kurz, nie wzbijając go w powietrze, co widoczne jest u większości standardowych mioteł. W ofercie dostępne są mopy do zamiatania zwykłe oraz nożycowe dedykowane dużym powierzchnią. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się mop nożycowy lub TTS Dust. Mopy do zamiatania są znacznie dokładniejsze niż typowy sprzęt.

Popularnym stelażem jest stelaż nożycowy, którego szeroki rozstaw minimalizuje wzbijanie się kurzu.

Jeśli nie znajdziesz potrzebnego produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.