Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Spersonalizowane akcesoria oraz części do szorowarek i froterek firm Numatic, i Cleanfix. Urządzenia zostały stworzone do pracy w każdych warunkach. Polecamy pady, szczoty, uchwyty padów, układy ssące i inne elementy dostosowane do każdych potrzeb.

Niezwykle wytrzymałe akcesoria i części do szorowarek oraz froterek

Wszystkie akcesoria oraz części do szorowarek i polerek robione są z niezwykłą dokładnością. Akcesoria stworzone zostały z wytrzymałych i odpornych materiałów, które zapewniają długą żywotność. Szorowarki i froterki wyposażone w profesjonalne akcesoria, świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak szpitale, przychodnie, biura, hotele oraz na dużych powierzchniach np. halach produkcyjnych czy centrach handlowych.

Co wyróżnia nasze akcesoria i części?

Jakość to czynnik wyróżniający profesjonalne urządzenia. Oryginalne akcesoria wykonane są z tworzywa odpornego na pęknięcia, zarysowania, korozję i rdzę. Dzięki czemu pozwalają na długoletnią i bezproblemową eksploatację.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.