Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady diamentowe

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Pady diamentowe to pady stworzone do najtrudniejszych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo pady o różnych ziarnistościach.

W naszym sklepie dostępne są pady w kolorze:

  • czerwonym - ziarnistość 400
  • białym - ziarnistość 800
  • żółtym - ziarnistość 1500
  • zielonym - ziarnistość 3000

Im niższa gradacja tym większa siła ścierania.

Dlaczego warto zakupić pady diamentowe?

Pady diamentowe dostępne w tej kategorii są przeznaczone do profesjonalnych szorowarek tj. Numatic HFM 1515G lub Numatic HFS 1015G zapewniając wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w odnawianiu powierzchni i posadzek. Dzięki szerokiemu asortymentowi padów o różnej ziarnistości łatwo i wygodnie można dobrać pady do rodzaju podłoża oraz zabrudzenia. Pady te wyposażone zostały w specjalne włókna, które radzą sobie ze wszystkimi warstwami ochronnymi. Dzięki doborze odpowiedniej chemii i ziarnistości pada łatwo się pozbyć każdego zabrudzenia.

Co wyróżnia pady diamentowe?

Przede wszystkim skuteczność. Co za tym idzie jakość, która pozwala na długie używanie bez problemu z eksploatacją. Pady diamentowe dzięki wysokiej jakości włóknom sprawdzają się nawet w trudnych warunkach.

Pady diamentowe dzięki odpowiednio niskiej gradacji mają bardzo agresywne działanie na powierzchnię. Dlatego sprawdzają się przy zdzieraniu starych powłok oraz do silnych zabrudzeń. Tutaj skutecznie sprawdzi się np. ETC Pad Gorilla Diamond czerwony 400.

Czym wyższa gradacja tym lepszy efekt polerowania. Dla przykładu pad Gorilla Diamond pomarańczowy- 11000 o dużo wyższej gradacji skutecznie podwyższa połysk posadzki. Jest to pad, który służy do końcowego polerowania i do codziennej pielęgnacji. Praca nim daje efekt "mokrej podłogi".

Najpopularniejszy pad diamentowy ETC

Jednym z popularniejszych padów w tej kategorii jest pad Gorilla Diamond Biały - 800 Dzięki wyśrodkowanej gradacji (800), pozwala na doczyszczenie powierzchni, usuwając zabrudzenia oraz nadaje lekki połysk posadzce.

Pady diamentowe zbudowane są z z 2 elementów. Pierwszym z nich jest podstawowy pad "GORILLA". Natomiast drugim jest olbrzymia ilość mikroskopijnych diamentów technicznych o różnej gradacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo pady do zadań specjalnych czyli ETC pady hybrydowe, diamentowe Pady diamentowe, hybrydowe najczęściej stosuje się do szlifowania i polerowania posadzek kamiennych. Dzięki swojej budowie, są dużo bardziej wytrzymałe w porównaniu ze zwykłymi padami diamentowymi.

Można je stosować na posadzkach:

  • betonowych
  • lastryko
  • marmur