Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria

Produkty 1 do 21 z 52

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 21 z 52

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do wózków hotelowych to dział, w którym znajdują się worki, zestawy uzupełniające, kuwety, uchwyty oraz zestawy do wózka hotelowego.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

 • w szkołach
 • w przedsiębiorstwach
 • w firmach sprzątających
 • w zakładach
 • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria do wózka hotelowego wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do wózków hotelowych najlepiej wybrać?

Podczas wyboru akcesoriów do wózków hotelowych najlepiej kierować się obowiązkami do wykonania przez personel sprzątający. Każde z akcesoriów potrafi pełnić inną funkcję i usprawnić inny rodzaj pracy.

Akcesoria, którym warto się przyjrzeć to na pewno różnego rodzaju kuwety.

Aby przymocować kuwet boczne do wózka hotelowego, może przydać się jeden ze stelaży do zamontowania kuwet. Stelaże należy wybierać w taki sposób, aby były kompatybilne z używanym modelem wózka hotelowego.

Z akcesoriów do wózków hotelowych, które mogą ułatwiać transport, na pewno warto zainteresować się platformą na odkurzacz do wózka hotelowego oraz kuwetą na mopa do wózka hotelowego. Dodatkowo warto także rzucić okiem na uchwyt na tablet do wózka hotelowego firmy Numatic.

Ostatnim sprzętem do wózków hotelowych, o którym warto wspomnieć to zestaw dwóch worków do wózka hotelowego o pojemności 70 litrów każdy z nich.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.