Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wyciskarki

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Wyciskarki do wózków sprzątających Numatic i TTS to dział, w którym znajdziemy różnego rodzaju wyciskarki do mopów firmy Numatic i TTS.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione wyciskarki do wózków sprzątających z firmy Numatic oraz TTS wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jaką wyciskarkę do wózków do sprzątania najlepiej wybrać?

Kiedy wybierana jest wyciskarka do wózka do sprzątania, trzeba zwrócić uwagę na jej kompatybilność z wózkiem, do którego chcemy ją zamontować. Następnie należy dostosować wyciskarkę do czynności sprzątających jakie wykonujemy oraz pozostałego sprzętu, którego używamy (np. wyciskarka do mopów sznurkowych lub płaskich).

Wyciskarka szczękowa TEC do wózka do sprzątania została stworzona z myślą o wózkach jedno-, dwu-wiadrowych oraz o wózkach serwisowych. Akurat ten model wyciskarki TTS jest na tyle uniwersalny, że pasuje do większości wózków do sprzątania różnych producentów, które możemy znaleźć na polskim rynku. Ta wyciskarka TTS do wózków do sprzątania sprawdzi się przy wyciskaniu długich wkładów bawełnianych 60 cm, 80 cm i 100 cm.

Uniwersalna wyciskarka doczołowa Numatic idealnie pasuje do wózków do sprzątania firmy Numatic. Wykonana została z bardzo wytrzymałego plastiku, dzięki temu jest określana jako jedna z najbardziej trwałych wyciskarek do wózków do sprzątania.

Natomiast wyciskarka rolkowa TTS, to świetne rozwiązanie dla wózków do sprzątania z firmy TTS. Ta wyciskarka sprawdzi się do wyciskania mopów płaskich. Ta wyciskarka do wózka do sprzątania posiada osłonę przeciwko rozchlapywaniu wody, co znacznie zwiększa komfort jej używania.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.