Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Inne części zamienne

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Inne części zamienne do maszyn czyszczących to dział, w którym znajdują się sprzęty takie jak filtr stożkowy do maszyn czyszczących, kabel do maszyn czyszczących, silniki do maszyn czyszczących, elektrozawór do maszyn czyszczących czy akumulator do maszyn czyszczących.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w zakładach
  • w firmach sprzątających
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione części zamienne do maszyn sprzątających Numatic wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie części zamienne do maszyn czyszczących Numatic najlepiej wybrać?

Z racji tego, że produkty w tej kategorii są bardzo różne, części zamienne należy dobierać według zapotrzebowania. 

Znajdziemy tutaj niecodzienny filtr stożkowy do maszyny czyszczącej Numatic.

Części do maszyn czyszczących dotyczące zasilania to kabel do maszyny czyszczącej Numatic, akumulator Numatic do maszyny sprzątającej Numatic TTB 1840, bateria Numatic do maszyn czyszczących z serii Numatic TTB 3450/4045/4552S/6652T TTV678/5565/4555 oraz walizka z bateriami Numatic do maszyny sprzątającej Numatic TTB 1840.

Dostępne mamy także części zamienne do maszyn czyszczących takie jak elektrozawór Numatic do maszyny zasilanej kablem lub na baterie oraz turbina ssąca Numatic do maszyn sprzątających na baterie lub zasilanych kablem.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.