Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Stelaże i uchwyty

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Stelaże oraz uchwyty do profesjonalnych mopów. Profesjonalny stelaż to przede wszystkim wygodne i szybkie sprzątanie.

W naszej ofercie znajdują się do wyboru:

 • stelaże typu speedy (zaczepiany)
 • stelaże kieszeniowe (nakładane)
 • stelaże light, które są lżejsze
 • stelaże nożycowe do zamiatania

Gdzie znajdują swoje zastosowanie?

Doskonale sprawdzają się w:

 • różnego rodzaju przedsiębiorstwach,
 • szkołach,
 • zakładach,
 • szpitalach,
 • firmach sprzątających,
 • sprzątaniu domowym.

Jaką chemię warto stosować?

Dzięki dobrze dobranej chemii utrzymanie czystości posadzki jest bardzo proste i nie pochłania dużej ilości czasu.

Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Jest to środek, który swoje szybkie działanie osiąga dzięki kombinacji substancji czynnych. Ma bardzo wysoką siłę usuwania brudu. Jego cechą charakterystyczną jest utrzymywanie brudu w wodzie, nie pozwalając na jego roznoszenie się po powierzchni w trakcie sprzątania. Drugim bardzo popularnym środkiem jest Kleen Sensative Lemon. Płyn posiada uniwersalny charakter pielęgnująco-czyszczący i świeży zapach cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Główny atut naszych produktów to przede wszystkim wysokiej jakości wykonanie. Materiały i tworzywa służące do produkcji są najwyższej jakości. To dzięki nim możliwe jest długie i wygodne używanie całego kompletu mopa. Dodatkowo długa żywotność produktów zapewnia sporą oszczędność finansową. Uniwersalny kształt prostokąta dopełnia komfort użytkowania, pomagając dostać się nawet w trudno dostępne miejsca.

Najpopularniejsze profesjonalne stelaże do mopów?

 • Jednym z popularniejszych stelaży jest stelaż typu speed. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: 40 i 50 cm. Jego delikatnie cięższa struktura, zapewnia skuteczniejszy docisk mopa do podłogi.
 • Trochę lżejszą, ale równie skuteczną opcją jest stelaż light. Dzięki zoptymalizowanemu ciężarowi praca nim wymaga mniejszego wysiłku, przy zachowaniu znakomitych efektów.
 • Odmienny mechanizm działania posiada stelaż kieszeniowy, który w łatwy sposób umożliwia przeniesienie wkładu do wiadra.
 • Jakie mopy cieszą się największym zainteresowaniem?

  Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest mop TTS Light 3 otwory. Stelaż o takiej budowie zabezpiecza wkład przed zsuwaniem podczas pracy i płukania.

  Nowym rozwiązaniem i wygodną alternatywą jest mop TTS dual system. Mop łączy w sobie system speedy (zamykanie na klapy) oraz system kieszeniowy (zsuwanie wkładu z kieszeni), zapewniając możliwość dostosowania go do preferencji użytkownika. Doskonale sprawdzi się w domach, biurach, butikach.

  Największą popularnością cieszą się zestawy, które oferują samodzielne kompletowanie mopa. TTS kompletny mop kieszeniowy, wkład mopa w tym zestawie jest nakładany na stelaż. TTS Speedy kompletny mop to mop, w którym wkład mopa mocowany jest za pomocą przypięcia do stelaża. TTS komplet z rzepem to wygodne rozwiązanie, które umożliwia sprawne ściągnięcie wkładu po myciu ze stelaża.

  Jeśli nie odnalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

  Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

  Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.