Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Kablowe

Maszyny czyszczące Numatic, to przede wszystkim gwarancja niezawodności i łatwego dostępu do części zamiennych, które produkowane są niezależnie od tego, czy dana maszyna czyszcząca pozostaje nadal w ofercie.

Różna wielkość maszyn czyszczących Numatic

Kablowe maszyny czyszczące zostały podzielone na kategorie, pod kątem wielkości powierzchni do których są przeznaczone. Najmniejsza z nich czyli TT 1840G, to bardzo kompaktowa i lekka maszyna czyszcząca. Świetnie sprawdzi się w biurach, przychodniach, klasach szkolnych czy sklepach, czyli tam gdzie ograniczony jest dostęp przez stałe elementy np. półki.

Maszyna do średnich powierzchni czyli do sal gimnastycznych czy szpitali, to przede wszystkim Numatic TT 4045G. Jest ona niezwykle kompaktowa oraz wyposażona w bardzo pojemne zbiorniki, ułatwiające srzątanie.

Największą maszyną czyszczącą Numatic jest TTV 678G , którą wyróżnia fotel dla operatora. Maszyna dostosowuje wielkość czyszczenia, nacisk szczotek i dozowanie płynu w zależności od posadzki. Świetnie sprawdza się w halach, magazynach i centrach handlowych.

Popularność kablowych maszyn czyszczących

Kablowe maszyny czyszczące zyskały niezwykłą popularność wśród kupujących. Nie są ograniczane długością działania baterii. Pozwala to na umycie znacznie większej powierzchni niż w przypadku urządzeń bateryjnych. Ponadto są tańsze i lżejsze, co ułatwia ich transport.

Urządzenia te wyposażone zostały w bardzo długi kabel, który nie przeszkadza podczas pracy. Czyszczenie tymi maszynami jest niezwykle łatwe, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Sprzęt nie wymaga wkładu dużej siły podczas pracy.