Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Kablowe

Maszyny czyszczące Numatic, to przede wszystkim gwarancja niezawodności i łatwego dostępu do części zamiennych, które produkowane są wciąż, niezależnie od tego, czy dana maszyna czyszcząca wyszła z produkcji.

Różna wielkość maszyn czyszczących Numatic

Kablowe maszyny czyszczące zostały podzielone na kategorie, które określają wielkość powierzchni do której pasują. Najmniejsza z nich czyli TT 1840G, to bardzo kompaktowa i lekka maszyna czyszcząca, która świetnie sprawdzi się w biurach, przychodniach, klasach szkolnych, sklepach i korytarzach, czyli wszędzie tam, gdzie większe urządzenia nie dadzą sobie rady lub gdzie posadzka jest mocno zastawiona różnego rodzaju rzeczami, których nie możemy przesunąć.

Maszyna na średnie powierzchnie czyli np. do sal gimnastycznych, średniej wielkości sklepów czy szpitali, to przede wszystkim Numatic TT 4045G, która nie tylko jest niezwykle kompaktowa jale również wyposażona w bardzo pojemne zbiorniki.

Największą maszyną czyszczącą Numatic jest TTV 678G , która posiada fotel dla operatora, dostosowuje wielkość czyszczenia, nacisk szczotek i dozowanie płynu w zależności od posadzki. Świetnie sprawdza się w halach, magazynach i centrach handlowych.

Popularność kablowych maszyn czyszczących

Kablowe maszyny czyszczące zyskały niezwykłą popularność wśród większości kupujących i profesjonalistów w sprzątaniu. Nie są ograniczone w żaden sposób baterią, która może się wyczerpać, co pozwala na umycie znacznie większej powierzchni niż w przypadku urządzeń bateryjnych. Dodatkowo są znacznie tańsze i lżejsze, co ułatwia ich transport.

Urządzenia te wyposażone zostały w bardzo długi kabel, który wprawnemu operatorowi zupełnie nie przeszkadza podczas pracy. Czyszczenie z tymi maszynami jest niezwykle łatwe, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn - nie wymagają wkładu dużej siły podczas pracy.