Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Odświeżacze i mydła

Odświeżacze i mydła firmy Kleen, Vectair, Buzil i Oxygene. Wszystkie akcesoria dostępne w tej kategorii, to profesjonalne środki wykorzystywane w firmach, biurach, na stacjach benzynowych czy domach.

Dozowniki i wkłady do odświeżaczy Oxygene

Jedne z najpopularniejszych odświeżaczy powietrza. Zapach z dozowników tego producenta, rozpylany jest dzięki czystemu powietrzu - nasączany jest papirus, co pozwala na uwolnienie przyjemnego zapachu. Dodatkowo wentylowany profil pozwala na dużo lepsze rozprzesrzenianie się aromatów. Do wyboru znajdziemy zapachy o nazwie: Adore (jabłko z bursztynem), Blush (dojrzałe jagody), Charm (melon z cytrusami), Clean (zapach kwiatowy z bawełną), Crush (ananas, kokos i owoce tropikalne), Flair (lekki kwiatowy zapach), Fresh (arbuz), Glow (migdały, śliwki, wanilia i cynamon), Pinch (owoce cytrusowe, mango i papaia), Spa (lawenda z ziołami), Zing (mandarynka i pomarańcza) oraz Tang (owocowy zapach z nutą pomarańczy). Wszystkie te wkłady zapachowe posiadają różną intensywność.

Odświeżacze powietrza Kleen i Buzil

Świetnie radzą sobie z neutralizacją nieprzyjemnych zapachów, nie zostawiają plam i od razu gotowe są do użycia. Dostępne w różnych zapachach, mniej lub bardziej intensywne. Najchętniej wybierane w hotelach, sanitariatach, obiektach sportowych itd.