Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Nożycowe / DUST

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Mopy nożycowe / DUST do mycia podłogi i zamiatania. W naszej ofercie do wyboru posiadamy:

  • mopy do zamiatania - wkłady akrylowe
  • mopy do pracy na mokro - wkłady bawełniane

Konstrukcja prezentowanych mopów pozwala na doczyszczenie wszelkiego rodzaju posadzek i bieżące mycie podłóg. Mopy doskonale sprawdzają się np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Znajdą tu Państwo także niezbędne akcesoria do wszystkich rodzajów mopów:

  • wkłady
  • stelaże
  • kije

Prawidłowo dobrana chemia zapewnia niezwykle proste utrzymanie czystości. Cieszącym się popularnością środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Dzięki kombinacji substancji czynnych, działanie środka jest bardzo szybkie. Posiada bardzo wysoką siłę usuwania brudu. Podczas czyszczenia zatrzymuje go w wodzie, nie rozprowadzając go po posadzce. Kleen Sensative Lemon to uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze produkty charakteryzuje wysokiej jakości materiał wykorzystywany do produkcji, który gwarantuje szybkie i wygodne użytkowanie całego kompletu mopa. Długa żywotność umożliwia oszczędność, gdyż sprzęt nie wymaga tak częstej wymiany jak popularne produkty w sieciówkach.

Najpopularniejsze mopy?

Mopy do zamiatania świetnie sprawdzają się na większych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach, magazynach czy centrach handlowych. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują kurz i nie wzbijają go w powietrze jak większość mioteł. W ofercie posiadamy mopy do zamiatania zwykłe oraz nożycowe przeznaczone do dużych powierzchni. Wyjątkową popularnością cieszy się TTS mop nożycowy lub TTS Dust. Należy zaznaczyć, że mopy do zamiatania działają znacznie efektywniej niż klasyczne miotły.

Jeśli nie znajdziesz potrzebnego produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.