Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Filtry

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Filtry do odkurzaczy to dział, w którym znajdziemy różne filtry do odkurzaczy z podziałem na ich przeznaczenie.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione filtry do odkurzacza wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jaki filtr do odkurzacza najlepiej wybrać?

Aby filtr do odkurzacza był odpowiednio dobrany, warto wziąć pod uwagę czynności sprzątające do jakich wykorzystywany jest odkurzacz oraz jego model.

Filtr do odkurzacza standardowy to zwykły filtr, używany jest do większości czynności sprzątających.

Filtr do odkurzacza na mokro sprawdzi się podczas odkurzania na mokro. Filtry do odkurzacza tego typu posiadają także otwór na sondę, która pobiera płyn myjący do odkurzacza.

Filtr do odkurzacza do zbierania szkła to filtr, który pomoże odkurzyć pobite szkło. Jak wiemy, szkoło posiada ostre krawędzie i może przeciąć standardowy worek, który nie jest przystosowany do takich wymagających warunków. Aby ułatwić pracę personelowi sprzątającemu i umożliwić sprzątanie szkła i jego drobinek, powstał worek do odkurzacza do zbierania szkła.

Filtr do odkurzacza z węglem aktywowanym ułatwi pozbywanie się przykrych zapachów podczas sprzątania. Węgiel aktywowany uniemożliwi wydostawanie się zapachów z odkurzacza. Ważny jest także fakt, że ten filtr może zastąpić całkowicie standardowy filtr.

Filtr do odkurzacza antyalergiczny ułatwi życie alergikom. Dzięki swoim właściwościom może zatrzymać cząsteczki kurzu oraz roztocza, aby uchronić alergików przed nieprzyjemnymi konsekwencjami alergii.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.