Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria Santoemma

Produkty 1 do 21 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 21 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do odkurzaczy piorących Santoemma to dział, w którym znajdziemy akcesoria do odkurzaczy piorących Santoemma. Przejściówki, części zamienne, ssawki, węże oraz dodatkowe akcesoria.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria do odkurzaczy do prania Santoemma wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do odkurzaczy do prania Santoemma najlepiej się sprawdzi?

Kiedy wybieramy akcesoria do odkurzacza Santoemma, głównie powinniśmy kierować się tym, jaką funkcję mają pełnić dobrane akcesoria podczas sprzątania.

Jeśli personel sprzątający ma wiele zadań związanych z czyszczeniem twardych podłóg, wtedy dobrym wyborem będzie szczotka do podłóg twardych Santoemma.

W przypadku mucia okien i ścian, najlepiej sprawdzi się ssawka Santoemma do ścian i okien z 2 dyszami.

Kiedy czynności sprzątające polegają na czyszczeniu dywanów, dobrym wyborem będzie przystawka Santoemma do dywanów – do natryskiwania i odkurzania piany.

Czyszczenie ekstrakcyjne może obsłużyć nam sprzęt taki jak przystawka ze szczotką obrotową Santoemma.

Ze sprzętów dodatkowych, warto zwrócić wagę na urządzenie do dozowania chemii Santoemma, wąż 10 m + pistolet Santoemma oraz listwę dozującą roztwór Santoemma.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.