Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Powierzchnia > 2500 m2

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Maszyny czyszczące Numatic

Maszyny czyszczące Numatic podzielone zostały na kategorie określające wielkość powierzchni na której mają pracować. Najchętniej wybieraną maszyną kablową na duże powierzchnie jest TT 6650G. Jest to urządzenie do mycia podłóg, do codziennej pracy. W wyposażeniu standardowym znajdziemy szczotę lub uchwyt pad - do wyboru.

Maszyny czyszczące Numatic, to synonim niezawodności i gwarancja szybkiego serwisu, który pracuje tylko na oryginalnych częściach. W przypadku awarii urządzenia serwisant dojeżdża w dowolne miejsce w kraju i naprawia urządzenie, jeśli zajdzie konieczność odesłania go do serwisu, który znajduje się w Szczecinie, na miejsce wysyłana jest maszyna zastępcza.

Urządzenia te zostały skonstruowane z bardzo twardego plastiku, który odporny jest na pęknięcia i zarysowania. Unoszona głowica pozwala na łatwy montaż i demontaż szczotki lub pada. Praca tym urządzeniem nie wymaga wkładania dużej siły, dzięki czemu z powodzeniem mogą ją przeprowadzać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dlaczego warto wybrać kablowe maszyny do mycia?

Największym atutem jest to, że mogą pracować nieprzerwanie i wyczyścić znacznie większą powierzchnię niż swoi bateryjni odpowiednicy. Dodatkowo są znacznie tańsze i lżejsze, co znacznie ułatwia ich przewożenie z miejsca na miejsce i pracę.