Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady diamentowe

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Pady diamentowe to pady stworzone do zadań specjalnych. Do wyboru pady o różnych ziarnistościach w zależności od potrzeb.

W ofercie padów diamentowych można znaleźć:

  • czerwony - ziarnistość 400
  • biały - ziarnistość 800
  • żółty - ziarnistość 1500
  • zielony - ziarnistość 3000

Dlaczego warto zakupić pady diemantowe?

Pady diamentowe dostępne w tej kategorii są przeznaczone do profesjonalnych urządzeń zapewniających wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w odnawianiu powierzchni i posadzek. Dzięki szerokiemu asortymentowi padów o różnej ziarnistości łatwo i wygodnie można dobrać pady do rodzaju podłoża oraz zabrudzenia. Pady te wyposażone zostały w specjalne włókna, które radzą sobie ze wszystkimi warstwami ochronnymi. Dzięki doborze odpowiedniej chemii na posadzce nie pozostają ślady zabrudzeń.

Co wyróżnia pady diamentowe?

Przede wszystkim skuteczność. Co za tym idzie jakość, która pozwala na długie używanie bez problemu z eksploatacją. Pady diamentowe dzięki wysokiej jakości włóknom sprawdzają się nawet w trudnych warunkach.

Pady diamentowe mają bardzo agresywne działanie na powierzchnię. Dlatego sprawdzają się przy zdzieraniu starych powłok oraz do silnych zabrudzeń np. ETC Pad Gorilla Diamond czerwony 400.

Najpopularniejszy pad diamentowy ETC

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym padem diamentowym jest ETC Pad Gorilla Diamond czerwony 400. Przeznaczony do posadzek mocno zniszczonych oraz pracy bezpośrednio po szlifowaniu, usuwa rysy i przebarwienia, a także idealnie nadaje się do matowienia posadzek.

Pady diamentowe zbudowane są z z 2 elementów. Pierwszym z nich jest podstawowy pad "GORILLA". Natomiast drugim jest olbrzymia ilość mikroskopijnych diamentów technicznych o różnej gradacji.