Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria sprzątające do wózków sprzątających

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria sprzątające do wózków sprzątających to dział, w którym znajduje się stelaż na czyściwo, mop kompletny oraz wyciskarka uniwersalna.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria, w które można wyposażyć wózek do sprzątania wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria sprzątające do wózków sprzątających najlepiej wybrać?

Wybierając stelaż na czyściwo, warto wziąć pod uwagę takie parametry jego udźwig, wymiary rolek papierowych jakie można do niego zamontować oraz możliwość przymocowania stelażu do ściany.

Podczas wyboru wyciskarki warto zwrócić uwagę na materiały z jakich została wykonana, aby służyła w pracy długo i bez przeszkód. Pomoże to uniknać dodatkowych kosztów związanych z naprawami oraz czasem pracy pracownika, który nie musi naprawiać wadliwego sprzętu.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.