Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Szczoty

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Szczoty do szorowarek jednotarczowych to dział, w którym znajdziemy się szczoty do maszyn czyszczących o różnym zastosowaniu i rozmiarze.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w zakładach
  • w szpitalach
  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione szczotki do szorowarek jednotarczowych wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie szczotki do szorowarek jednotarczowych najlepiej wybrać?

Wybór odpowiedniej szczotki do szorowarki jednotarczowej, rozpocznijmy od wybrania wymiaru szczotki. W tym zakresie znajdziemy 

Kiedy już wybierzemy odpowiedni rozmiar szczotki do naszej szorowarki jednotarczowej, czas przyjrzeć się szkotkom pod kątem ich zastosowania:

  • szczotka miękka do szorowarki jednotarczowej Numatic - to rodzaj szczotki, która przeznaczona jest do czyszczenia dywanów oraz wykładzin dywanowych. Można jej także użyć do czyszczenia podłóg, która nie są odporne na zarysowania oraz podłóg pokrytych powłokami zabezpieczającymi.
  • szczotka twarda do szorowarki jednotarczowej Numatic - to rodzaj szczotki przeznaczony do czyszczenia większości rodzajów podłóg i posadzek. Te szczotki dobrze szorują oraz czyszczą, posiadają włosie jest odporne na zużycie. Tych szczotek lepiej nie stosować na podłogi nieodporne na zarysowania oraz delikatne - użycie tej szczotki twardej ta tego rodzaju nawierzchniach, może zakończyć się ich uszkodzeniem.
  • szczotka do polerowania do szorowarki jednotarczowej Numatic - szczotka ta jest dosyć delikatna i służy do polerowania nawierzchni

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.