Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Kompletne mopy

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Kompletne mopy to profesjonalne, gotowe produkty do sprzątania. Doskonale sprawdzają się do mycia wszystkich rodzajów powierzchni płaskich takich jak np. PCV, płytki, panele, linoleum, kamień itd.

W naszej ofercie znajdują się do wyboru kompletne mopy :

  • z wkładem: bawełnianym, z mikrofazy
  • ze stelażem: kieszeniowym, speedy, light, na rzep, DUST, nożycowym
  • z aplikatorem na chemię

Profesjonalne kompletne mopy płaskie to przede wszystkim wygodne i szybkie sprzątanie. Rekomendowane w profesjonalnym sprzątaniu. Są idealnym rozwiązaniem dla szkół, zakładów, przedsiębiorstw, szpitali i firm sprzątających. Nasze mopy sprawdzą się również w sprzątaniu domowym.

Znajdą u nas Państwo niezbędne akcesoria:

  • wkłady
  • stelaże
  • kije
  • wiadra

Dzięki dobrze dobranej chemii utrzymanie czystości posadzki jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Jest to natychmiastowo działający środek. Skuteczność jego wynika ze specjalistycznej kombinacji substancji czynnych. Szybko usuwa brud, który podczas czyszczenia zatrzymywany jest w wodzie, tym samym nie rozprowadzając go na posadzce. Drugim bardzo popularnym środkiem jest Kleen Sensative Lemon. To uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiał i tworzywo użyte przy produkcji wyróżnia nasze produkty. Sprzyja to długiemu i wygodnemu używaniu całego kompletu mopa. Długa żywotność produktu niweluje potrzebę częstej wymiany sprzętu, co zapewnia oszczędność finansową.

Najpopularniejsze mopy?

Największą popularnością cieszą się zestawy, w których możliwe jest samodzielne kompletowanie mopa. TTS kompletny mop kieszeniowy, wkład mopa w tym zestawie jest nakładany na stelaż. TTS Speedy kompletny mop to mop, w którym wkład zapinany jest do stelaża. TTS komplet z rzepem to wygodne rozwiązanie, które umożliwia łatwe ściąganie wkładu ze stelaża po zakończonym myciu.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest mop TTS Light 3 otwory. Stelaż o takiej budowie zabezpiecza wkład przed zsunięciem się podczas pracy i płukania.

Nowym rozwiązaniem i wygodną alternatywą jest mop TTS dual system. Jest to mop, który łączy w sobie system speedy (zamykanie na klapy) oraz system kieszeniowy (zsuwanie wkładu z kieszeni). Pozwala to na dostosowanie mopa do indywidualnych potrzeb i wygody użytkowania. Doskonale sprawdza się w domach, biurach, butikach.

Jeśli nie odnalazłeś wybranego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.