Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria do kurzu

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do sprzątania kurzu to dział, w którym znajdziemy sprzęty niezbędne do usuwania kurzu oraz pajęczyn w sprzątanych pomieszczeniach.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w szkołach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria do kurzu wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do kurzu najlepiej wybrać?

Wybór akcesoriów do kurzu opiera się głównie zadaniach sprzątających, jakie trzeba podjąć aby skutecznie wykonać pracę. Jeśli pomieszczenia nie są zbyt wysokie i pracownik jest w stanie łatwo dotrzeć do sprzątanych powierzchni, najlepiej sprawdzi się szczotka do pajęczyn i szczotka do rur. Jeśli natomiast są to trudnodostępne powierzchnie i pracownik nie jest w stanie dosięgnąć sprzątanej powierzchni, warto skorzystać ze szczotki do pajęczyn na kij teleskopowy oraz kija teleskopowego. Jeśli i te akcesoria nie pomogą, warto dodać do nich redukcję kątową na kij teleskopowy, aby zyskać większe możliwości sprzątające.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.