Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria i części to dział, w którym znajdziemy wiele akcesoriów i części zamiennych do różnego rodzaju sprzętu, takiego jak urządzenia czyszczące Numatic, Cleanfix, Santoemma i inne.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających
  • w przedsiębiorstwach
  • w szkołach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria i części wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria i części zamienne najlepiej wybrać?

Podczas wyboru akcesoriów do szorowarek jednotarczowych lub do maszyn czyszczących takich jak uchwyt pada czy szczoty, należy kierować się w pierwszej kolejności ich rozmiarem, aby były odpowiednio dopasowane do maszyny. W przypadku wyboru szczoty, w drugiej kolejności, warto zastanowić się nad zastosowaniem szczoty.

Szczotka miękka przeznaczona jest do czyszczenia delikatnych podłóg nieodpornych na zarysowania oraz podłóg pokrytych powłokami zabezpieczającymi. Niektóre szczotki miękkie przeznaczone są do szamponowania.

Szczotka twarda sprawdzi się podczas sprzątania większości rodzajów podłóg. Nie należy jej jednak stosować do czyszczenia podłóg nieodpornych na zarysowania oraz pokryrtch powłokami ochronnymi. To mogłoby uszkodzić podłogę.

Natomiast jeśli chodzi o wybór innych akcesoriów, głównie należy kierować się tym, czy dane akcesoria pasują do modelu nasze maszyny czyszczącej. Do wyboru mamy takie akcesoria układ ssący, obciążenie do szorowarki, guma do ssawy, wąż do maszyny czyszczącej, bateria do maszyny czyszczącej oraz inne części zamienne.

Wybór akcesoriów do wózków hotelowych, powinien odbywać się głównie w oparciu o wykonywane czynności sprzątające. Należy dopasować akcesoria w taki sposób, aby prace sprzątające oraz przemieszczanie się z całym sprzętem, było jak najmniej uciążliwe. W tym zakresie znajdziemy w tej kategorii różnego rodzaju kuwety do wózka hotelowego, worki i uchwyty do wózka hotelowego oraz zestawy do wózków hotelowych.

Kiedy dochodzi do wyboru akcesoriów do odkurzacza, najlepiej kierować się dopasowaniem akcesoriów do modelu posiadanego odkurzacza oraz, jak w przypadku wózków hotelowych, dopasowaniem do wykonywanych czynności sprzątających. W tej kategorii znajdziemy takie akcesoria jak:

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.