Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Akcesoria i części to dział, w którym znajdziesz dodatkowe elementy do swoich urządzeń. Wszystkie szczoty, pady, gumy i akcesoria do automatów i urządzeń czyszczących Numatic, Cleanfix, Santoemma i innych.

Akcesoria i części do maszyn czyszczących i szorowarek

Wszystkie szczoty twarde, miękkie i pady o różnej twardości dostępne w tej kategorii dobierane są pod względem wielkości urządzenia, rodzaju posadzki i rodzaju zanieczyszczeń.

Do gruntownego czyszczenia wybieramy szorowarkę i twarde pady, takie jak czarny lub brązowy, natomiast na bieżące, codzienne sprzątanie najlepiej sprawdzi się maszyna czyszcząca i pad średniej twardości (czerwony, niebieski).

Wszystkie części zamienne dostępne w tej kategorii, to oryginalne części producenta. Gwarantują jakość i wytrzymałość. Dostępne węże, silniki, ssawy i wiele innych.

Akcesoria i części do odkurzaczy i wózków

Producent Numatic w swoich wózkach montuje jedne z najbardziej wytrzymałych wyciskarek na rynku. Świetnie sprawdzają się nawet przy częstym użytku. Poza wyciskarkami znajdziesz również wiaderka, kuwety, podstawy do wózków hotelowych, węże do odkurzaczy, ssawki i worki. Dodatkowo wszystkie części zamienne do każdego urządzenia jakie kiedykolwiek zostało wykonane.

Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz, skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie, mailowo lub na chat. Regularnie uzupełniamy nasz magazyn.