Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do dezynfekcji

11 produkt(ów)

11 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki czyszczące do dezynfekcji. Doskonałe do bieżącego czyszczenia powierzchni. Odpowiedni dobór chemii zapewnia dokładną dezynfekcję. Środki świetnie sprawdzają się np. w sklepach spożywczych, centrach handlowych, na basenie, w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach, lotniskach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Naszą chemię wyróżnia doskonała jakość. Większość naszych środków to koncentraty służące do samodzielnego rozcieńczenia. Dzięki temu produkty są niezwykle wydajne. Starczają na wiele użyć.

Środki wykazują działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze. Zapewniają sterylną powierzchnię. Skutecznie dezynfekują pomieszczenia, urządzenia oraz powierzchnie odporne na działanie alkoholu.

Większość produktów dostępna jest w pojemnościach 1l i 10l.

W ofercie posiadamy również środek do dezynfekcji tkanin Kleen Lavo Des 60 Kompakt do dezynfekcji tkanin. Przeznaczony jest do wszystkich mieszanek bawełny, syntetycznych tkanin oraz włókien. Pierze i dezynfekuje już przy 2,2 g/l roztworu piorącego.

Najpopularniejsze środki dezynfekujące?

Największą popularnością cieszy się produkt przeznaczony do bieżącego mycia i dezynfekcji powierzchni - Kleen Budesin Spray off 1 L. Drugim popularnym środkiem jest Kleen Orosept VK. Preparat jest wirusobójczy, grzybobójczy i bakteriobójczy. Do stosowania w szpitalach, basenach, kuchniach przemysłowych itd.

Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.