Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do dezynfekcji

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki czyszczące do dezynfekcji. Sprawdzają się świetnie do bieżącego czyszczenia powierzchni. Odpowiedni dobór chemii zapewnia dokładną dezynfekcję bez większego wysiłku. Nasze środki świetnie sprawdzają się np. sklepach spożywczych, centrach handlowych, na basenie, w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach, lotniskach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim doskonała jakość. Większość naszych środków to koncentraty w do samodzielnego rozcieńczenia. Dzięki temu produkty są bardzo wydajne i starczą na wiele użyć.

Środki wykazują działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze. Zapewniając sterylną powierzchnię. Skutecznie dezynfekują pomieszczenia, urządzenia oraz powierzchnie zmywalne odporne na działanie alkoholu

Więszkość produktów jest dostępna w pojemnościach 1l i 10l.

W ofercie rónież posiadamy środek do dezynfekcji tkanin Przeznaczony jest do wszystkich mieszanek bawełny, tkanin i włókien syntetycznych. Pierze i dezynfekcje już przy 2,2 g/l roztworu piorącego.

Najpopularniejsze środki dezynfekujące?

Największą popularnością cieszy się produkt przeznaczony do bieżącego mycia i dezynfekcji powierzchni. Kleen Budesin Spray off 1 L. Drugim środkiem cieszącym się dużą uwagą naszych klientów jest Kleen Orosept VK preparat wirusobójczy, grzybobójczy i bakteriobójczy, do stosowania w szpitalach, basenach, kuchniach przemysłowych itd.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.