Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Mopy do zamiatania

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Mopy do zamiatania. Wkłady akrylowe wykorzystane w mopach do zamiatania, dzięki właściwościom antystatycznym nie wzbijają cząsteczek kurzu w powietrze. Dlatego oprócz standardowych pomieszczeń, świetnie sprawdzą się tam gdzie konieczne jest małe zapylenie np. w pracowniach komputerowych.

Konstrukcja naszych mopów doskonale sprawdzi się przy doczyszczaniu wszelkiego rodzaju posadzek oraz do bieżącego mycia podłóg. Polecane szczególnie do użytkowania np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Dzięki dobrze dobranej chemii utrzymanie czystości posadzki jest proste i przyjemne. Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Środek ten działa szybko dzięki kombinacji substancji czynnych. Ma bardzo wysoką siłę usuwania brudu. Podczas czyszczenia zatrzymuje brud w wodzie, nie rozprowadzając go na posadzce. Kleen Sensative Lemon to uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze produkty wyróżnia wysokiej jakości materiał wykorzystany do produkcji, który umożliwia długie i wygodne używanie całego kompletu mopa. Długa żywotność produktu zapewnia oszczędność finansową.

Najpopularniejsze mopy?

Mopy do zamiatania świetnie sprawdzają się na większych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach, magazynach czy centrach handlowych. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują kurz i nie wzbijają go w powietrze, co dzieje się przy używaniu standardowych mioteł. W ofercie dostępne są mopy do zamiatania zwykłe oraz nożycowe przeznaczone na duże powierzchnie. Szczególnie dużą popularnością cieszy się TTS mop nożycowy lub TTS dust. Mopy do zamiatania zapewniają dokładniejszy efekt niż klasyczna miotła.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego sprzętu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.