Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Roboty sprzątające

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Roboty sprzątające, to przede wszystkim wygoda użytkowania i gwarancja jakości. Świetnie sprawdzają się w domach lub biurach.

Roboty sprzątające

W tej kategorii znajdziemy urządzenia pozwalające na bezobsługowe sprzątanie podłóg zarówno twardych jak i dywanowych. Oprócz dokładnego odkurzania, zostały również wyposażone w funkcje mopowania podłogi. Świetnie sprawdzają się w domach lub firmach.

Dzięki wbudowanym czujnikom, nie sprzątają po kilka razy tego samego miejsca i nie wpadają na meble. Mapują pomieszczenie, a my możemy wybrać tryb pracy. Filtry HEPA w które wyposażone są roboty iLife i Dibea pozwalają na niezwykle dobre przefiltrowanie powietrza i zatrzymanie wszystkich alergenów w odkurzaczu.

Zalety Robotów sprzątających

Jedną z największych zalet tych urządzeń jest ich całkowita bezobsługowość. Możemy ustawić im plan sprzątania za pomocą aplikacji na telefonie lub pilotem dołączonym do zestawu i wybrać tryb czyszczenia. Pokonują przeszkody w domu, nie obijają mebli i nie spadają ze schodów. Ich niewielkie rozmiary pozwalają na przechowywanie ich wszędzie. W wyposażeniu znajdziemy stację ładującą, adapter, zbiorniki, mop, filtry, pilot, szczoteczkę do wyczyszczenia robota i instrukcję obsługi.

Filtry HEPA w odkurzaczach

Filtry HEPA, to jedne z najbardziej efektywnych filtrów jakie dostępne są na rynku. Filtrują niemal 100% wszystkich alergenów i roztoczy, nie pozwalając im się wydostać z odkurzacza.