Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Inne części zamienne do maszyn

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Inne części zamienne do maszyn czyszczących – w tym dziale znajdziemy takie części jak kabel do maszyn czyszczących, elektrozawór, silnik ssący czy korek spustowy.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione części zamienne do maszyn sprzątających Numatic wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z wytrzymałych materiałów.

Jakie części zamienne do maszyn czyszczących najlepiej wybrać?

W tej kategorii zajdziemy przeróżne produkty. Dlatego warto wybierać je według ich zastosowania i zapotrzebowania.

Znajdziemy tutaj części do maszyn czyszczących dotyczące zasilania jak akumulator Numatic do maszyny sprzątającej Numatic TTB 1840, kabel do maszyny czyszczącej Numatic, walizka z bateriami Numatic do maszyny sprzątającej Numatic TTB 1840 oraz bateria Numatic do maszyn czyszczących z serii Numatic TTB 3450/4045/4552S/6652T TTV678/5565/4555.

Oprócz tego, znaleźć w tej kategorii można Prostownik do TTB 1840 Numatic czy Korek spustowy do TT/ TTB 1840 Numatic.

Dostępne mamy także części zamienne do maszyn czyszczących takie jak turbina ssąca Numatic do maszyn sprzątających na baterie lub zasilanych kablem oraz elektrozawór Numatic do maszyny zasilanej kablem lub na baterie.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.