Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Szorowarki

Produkty 1 do 21 z 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 21 z 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Szorowarki zostały skonstruowane do gruntownych prac związanych z doszorowywaniem wszelkiego rodzaju posadzek, szlifowania posadzek betonowych, parkietów itp. Maszyny standardowo wyposażone są w uchwyty do padów lub szczotek. Szorowarki służą również do czyszczenia posadzek wykładzinowych. Doskonale sprawdzają się np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Co wyróżnia nasze szorowarki?

Największymi atutami są poręczność i wielozadaniowość. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom łatwo doczyszczą nawet trudno dostępne miejsca. Dzięki swojej wielozadaniowości doskonale sprawdzają się do pracy na mokro oraz froterowania na sucho smug, które pojawiają się na posadzce. W ofercie posiadamy również liczne akcesoria do szorowarek takich jak pady czyszczące o różnym przeznaczeniu.

Najpopularniejsze maszyny?

Najpopularniejszą szorowarką jest Numatic HFM 1515G. Najbardziej wytrzymała szorowarka Numatic. Idealna do trudnych zabrudzeń. Świetnie sprawdza się w doczyszczaniu powierzchni lub w ciężkich warunkach, dużego zabrudzenia. Przemysłowy silnik zapewnia ciągłość pracy, a przekładania planetarna pracująca w oleju niezawodność na lata. Jest to nowa szara linia automatów. Dużą popularnością cieszy się również Numatic LoLine NLL332 szorowarka do podłóg. Numatic LoLine 332, to zwinne, lekkie i małe urządzenie, które jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku dla szybkiego i łatwego użycia kompaktowej maszyny, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy. Idealnie sprawdza się przy gruntownym czyszczeniu posadzek, czy praniu wykładzin.