Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do biur i hoteli

Produkty 1 do 21 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 21 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Odkurzacze do biur i hoteli Numatic, to urządzenia stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Do wyboru wielkość, pojemność, siła ssania i wiele akcesoriów dodatkowych przeznaczonych również do sprzątania domu.

Dlaczego warto zakupić profesjonalny odkurzacz?

Wszystkie urządzenia Numatic dostępne w tej kategorii, to odkurzacze przeznaczone do zanieczyszczeń suchych. Świetnie sprawdzają się w biurach, hotelach lub domach. Niektóre z modeli zostały skonstruowane specjalnie dla posiadaczy zwierząt. Odkurzacze te wyposażone zostały w specjalne węglowe filtry, które radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami oraz dodatkowe akcesoria w postaci turboszczotki, która dzięki swojej budowie wyczesuje dywany i wykładziny z sierści i włosów, nie zatykając się przy tym.

Co wyróżnia profesjonalne odkurzacze dla domu, hotelu i firmy?

Przede wszystkim silnik, który stworzony jest do pracy ciągłej, która pozwala na używanie odkurzacza nawet na największych powierzchniach bez obawy o przegrzanie się silnika lub inne jego uszkodzenie spowodowane długotrwałą pracą.

Numatic znacznie obniżył pobór energii elektrycznej przez swoje urządzenia dostosowując się tym samym do wymogów Unii Europejskiej. Dzięki nowej budowie silników i ssawek zachowana została duża moc ssania. Dodatkowo obudowa odporna na pęknięcia i uderzenia pozwala na długoletnią pracę z odkurzaczem.

Najpopularniejsze odkurzacze Numatic

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym odkurzaczem do domów, biur i hoteli jest HVR 200 czyli Henry. Posiada bardzo bogate wyposażenie, cichy silnik i świetnie sprawdza się jako podstawowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych. Pracuje z workami do odkurzacza Hepa-Flo, które znakomicie filtrują powietrze, nie pozwalając wydostawać się drobinkom kurzu z odkurzacza.

Odkurzacz do domu dla tych co mają zwierzęta, to model HHR 200 - stworzony został z myślą o sprzątaniu po pupilach. Wyposażony został w filtr węglowy, który pochłania zapachy i turboszczotkę, która idealnie wyczesuje wszystkie włosy i sierść z dywanów