Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Środki czyszczące

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki do czyszczenia posadzek, mycia okien, sprzątania sanitariatów, gastronomii, pralni, dezynfekcji, a także mechanicznego usuwania zanieczyszczeń. W ofercie środki producentów: Kleen, Buzil i Santoemma. Dodatkowo do wyboru odświeżacze powietrza, mydła lub pełne zestawy produktów. Niezależnie od budżetu i potrzeb, każdy klient znajdzie chemię dla siebie. Nasze produkty świetnie sprawdzają się podczas bieżącego czyszczenia, a także do specjalistycznych prac takich jak dezynfekcja pomieszczeń czy sanitariatów. Dzięki profesjonalnym akcesoriom takim jak wózek i mop, sprzątanie staje się przyjemne i wygodne. Środki posiadają atesty, potwierdzające ich bezpieczeństwo dla zdrowia.

Co wyróżnia nasze produkty?

Doskonała jakość i wydajność to cechy charakterystyczne naszych produktów. Większość środków to koncentraty do samodzielnego rozrobienia. Dzięki czemu możliwe jest dopasowanie siły preparatu do potrzeb sprzątanej powierzchni. W swojej ofercie posiadamy chemię, która doskonale sprawdzi się w sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, apartamentach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach. Większość środków posiada przyjemny zapach, który pozostaje w pomieszczeniu po sprzątaniu.

W naszym asortymencie znajdują się środki do bieżącego i gruntownego czyszczenia, do pielęgnacji, prania wykładzin, dezynfekcji. Przeznaczone do rożnego rodzaju powierzchni i materiałów, a także do maszyn czyszczących.

Najpopularniejsze środki

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Kleen Blue Star. Jest to zoptymalizowany środek do czyszczenia, który jednocześnie pielęgnuje posadzkę. Posiadamy również środek czyszczący w tabletkach Kleen Piccomat Tab. To środek do maszynowego czyszczenia twardych i wodoodpornych posadzek, który doskonale sprawdza się podczas codziennego czyszczenia.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy dobrać Ci odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.