Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Środki czyszczące

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki do czyszczenia posadzek, mycia okien, sprzątania sanitariatów, gastronomii, pralni, dezynfekcji, a także mechanicznego usuwania zanieczyszczeń. Posiadamy środki takich producentów jak Kleen, Buzil i Santoemma. Dodatkowo można dobrać odświeżacze i mydła lub zaopatrzyć się w całe zestawy produktów. Oferta chemii jest tak rozbudowana, że każdy niezależnie od budżetu i potrzeb znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty świetnie sprawdzają się do bieżącego czyszczenia powierzchni, a także do specjalistycznych prac takich jak dezynfekcja pomieszczeń czy sanitariatów. Dodatkowo dzięki dobraniu odpowiednich akcesoriów takich jak wózek i mop sprzątanie staje się przyjemne i wygodne. Środki posiadają atesty dzięki stosowanie ich jest bezpieczne dla zdrowia.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim doskonała jakość i wydajność. Większość naszych środków to koncentraty do samodzielnego rozrobienia. Dzięki czemu pozwalają na osiągnięcie efektu zgodnie z potrzebami danej powierzchni. Dodatkowym atutem jest ich ogromny wybór, który umożliwia dobranie środka zgodnie z potrzebami każdego klienta. W swojej ofercie posiadamy środki, które doskonale sprawdzą się w sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, apartamentach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach. Większość środków posiada przyjemny zapach, który pozostaje w pomieszczeniu po sprzątaniu.

W naszym asortymencie znajdują się środki do bieżącego, gruntownego czyszczenia, do pielęgnacji, prania wykładzin, dezynfekcji. Przeznaczone do rożnego rodzaju powierzchni i materiału, a także maszyn czyszczących.

Najpopularniejsze środki

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Kleen Blue Star. Jest to zoptymalizowany środek do czyszczenia, który jednocześnie pielęgnuje posadzkę. Posiadamy również środek czyszczący w tabletkach Kleen Piccomat Tab to środek do maszynowego czyszczenia twardych i wodoodpornych posadzek idealnie sprawdzający się do codziennego czyszczenia posadzek.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.