Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wkłady do mopów

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Wkłady do profesjonalnych mopów zapewniają dokładne sprzątanie na sucho i mokro. Poprzez swoją uniwersalność, sprawdzą się świetnie do porządkowania każdej powierzchni (np. PCV, płytki, panele, linoleum, kamień itd.). Modułowa konstrukcja naszych mopów, umożliwia wymianę poszczególnych elementów. Dzięki temu jeden mop może posłużyć wiele lat. Aby sprzątanie było najwyższej jakości, w naszej ofercie znajdują się wkłady:

 • płaskie
 • nożycowe
 • typu DUST

Zastosowanie różnych materiałów

Wkład akrylowy służy do zamiatania podłogi i sprzątania na sucho. Dzięki właściwościom antystatycznym, nie unosi kurzu tak jak tradycyjne miotły czy zamiatacze.

Wkład bawełniany służy do pracy na mokro. Dzięki swojej strukturze i odpowiedniej długości oraz gęstości włosia dokładnie zbiera zanieczyszczenia. Przy użyciu odpowiedniej chemii i właściwym procesie sprzątania, nie pozostawia smug.

Profesjonalne wkłady to przede wszystkim wysokiej jakości sprzątanie, które staje się przyjemnym obowiązkiem.

System zapięcia:

 • na rzep
 • kieszeniowy
 • speedy
 • 2 i 3 otworowe

Są idealnym rozwiązaniem dla:

 • różnego rodzaju przedsiębiorstw,
 • szkół,
 • zakładów,
 • szpitali,
 • firm sprzątających,
 • osób pragnących zadbać o dom.

Dzięki dobrze dobranej chemii, utrzymanie czystości posadzki jest bardzo proste oraz pozostawia długotrwały efekt.

Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Jest to środek, który natychmiastowo działa dzięki kombinacji substancji czynnych. Ma bardzo wysoką siłę usuwanie brudu. W trakcie czyszczenia brud zatrzymywany jest w wodzie, co uniemożliwia rozprowadzanie go na posadzce. Drugim bardzo popularnym środkiem jest Kleen Sensative Lemon. To uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiał z jakiego są wykonane nasze produkty, umożliwia długie i wygodne używanie wkładu. Dodatkową zaletą jest doskonała chłonność wkładów.

Jakie wkłady?

Wygodne rozwiązanie stanowi:

W takim razie jakie mopy?

Największą popularnością cieszą się zestawy, które umożliwiają samodzielne kompletowanie mopa. TTS kompletny mop kieszeniowy, posiada wkład, który nakładany jest na stelaż. TTS Speedy kompletny mop to mop, w którym wkład mopa przypinany jest do stelaża. TTS komplet z rzepem to wygodne rozwiązanie, które umożliwia łatwe przeniesienie wkładu po myciu.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest mop TTS Light 3 otwory. Stelaż o takiej budowie zabezpiecza wkład przed zsunięciem się podczas pracy i płukania.

Nowym rozwiązaniem i wygodną alternatywą jest mop TTS dual system. Mop posiada system speedy (zamykanie na klapy) oraz system kieszeniowy (zsuwanie wkładu z kieszeni). Pozwala to dostosować go do własnych potrzeb i wygody użytkownika. Doskonale sprawdza się w domach, biurach, butikach.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.