Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Szczoty

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Szczoty do maszyn czyszczących – w tym dziale znajdziemy szczotę do maszyny czyszczącej według jej zastosowania i rozmiaru.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w szpitalach
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione szczotki Numatic do maszyn sprzątających wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jaka szczotka Numatic do maszyny czyszczącej najlepiej się sprawdzi?

Kiedy chodzi o to jaka szczotka do maszyny czyszczącej Numatic sprawdzi się najlepiej podczas pracy, trzeba zwrócić uwagę na kilka parametrów szczotek. Pierwszym z nich, jakiemu się przyjrzymy to rozmiar szczotki do maszyny czyszczącej Numatic:

Kiedy wybierzemy już odpowiedni rozmiar szczotki do maszyny czyszczącej Numatic, czas przejść do jej zastosowania. Możemy tutaj wyróżnik następujące modele szczotek:

  • szczotki miękkie Numatic do maszyny czyszczącej - ten rodzaj szczotki do maszyny czyszczącej przeznaczony jest do czyszczenia wykładzin dywanowych oraz dywanów. Tej szczotki można używać także do czyszczenia podłóg z powłokami lub podług, które nieodpornych na zarysowania.
  • szczotki twarde Numatic do maszyny czyszczącej - szkotki twarde sprawdzą się podczas sprzątania większości rodzajów posadzek oraz podłóg. Ich włosie odporne jest za zużycie. Dobrze szorują oraz czyszczą. Jednak tej szczotki lepiej nie używać na podłogi nieodporne na zarysowania i delikatne. Użycie tej szczotki na tego typu nawierzchniach może je uszkodzić.
  • szczotka tyneksowa Numatic do maszyny czyszczącej - to bardzo twarda szczotka, do jej wykonania użyto włókna węglowego. Przez takie wykonanie, szczotka jest bardzo wytrzymała i znacznie bardziej twarda od pozostałych modeli. Podobnie jak przy szczotkach twardych, nie poleca się stosować tej szczotki na delikatnych podłoga, ponieważ może to grozić jej uszkodzeniem.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.