Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Szczoty

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Szczoty do maszyn czyszczących to dział, w którym znajdują się szczoty do maszyn czyszczących o różnym rozmiarze i zastosowaniu.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione szczotki do maszyn sprzątających Numatic wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie szczoty do maszyn czyszczących Numatic najlepiej wybrać?

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej szczoty do maszyny czyszczącej Numatic, warto zacząć od rozmiaru szczoty. Znajdziemy tutaj szczotki o następujących rozmiarach:

Po wyborze rozmiaru szczotki do maszyny czyszczącej, czas wybrać odpowiedni model szczotki pod kątem jej zastosowania

  • szczotki miękkie do maszyny czyszczącej Numatic - to szczotki, które sprawdzą się podczas czyszczenia dywanów czy wykładzin dywanowych. Dodatkowo można użyć jej do czyszczenia podłóg nieodpornych na zarysowania oraz podłóg z powłokami zabezpieczającymi.
  • szczotki twarde do maszyny czyszczącej Numatic - to szczotki przeznaczone do większość rodzajów podłóg i posadzek. Dobrze czyszczą oraz szorują a ich włosie jest odporne na zużycie. Tego rodzaju szczotek nie poleca się stosować na delikatne podłogi oraz nieodporne na zarysowania - użycie na takich nawierzchniach szczotki twardej, może skończyć się uszkodzeniem powierzchni.
  • szczotka tyneksowa do maszyny czyszczącej Numatic - to szczotka wykonana z bardzo bardzo twardego tworzywa, jej włókna wykonane są z włókna węglowego. Takie wykonanie sprawia, że model tej szczotki jest znacznie bardziej wytrzymały do pozostałych modeli. Jednocześnie trzeba uważać, aby podobnie jak szczotki twardej nie zastosować tej na powierzchnie nieodporne na zarysowania czy delikatne podłogi. To mogłoby skończyć się uszkodzeniem delikatnej nawierzchni.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.