Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące Numatic, to synonim niezawodności i świetnego wyglądu. Charakteryzują się bardzo długą żywotnością i wygodą użytkowania.

Czym wyróżniają się maszyny czyszczące Numatic?

Maszyny czyszczące Numatic wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Ich obudowa została stworzona z niezwykle wytrzymałego materiału o nazwie Structofoarm, który odporny jest na pęknięcia i uderzenia. Składany i regulowany gryf, pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach. Duże koła sprawiają, że użytkowanie maszyn czyszczących Numatic nie wymaga dużych pokładów sił.

Numatic swoje urządzenia produkuje już od 1969 roku. Firma stale udoskonala swoje produkty. Istotną cechą angielskiego producenta jest dostępność część do starszych modeli. Większość części produkowanych jest w fabryce w Anglii. Jego urządzenia eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie.

Maszyny do podłóg kablowe i bateryjne

W ofercie Numatic do wyboru mamy maszyny bateryjne lub kablowe. Maszyny bateryjne, to przede wszystkim wygoda użytkowania i silny docisk do podłoża. Świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia kabla np. w halach produkcyjnych czy magazynach. Kablowe urządzenia to niezwykle popularne rozwiązanie. Produkty te polecane są do dużych powierzchni, gdyż posiadają stały dostęp energii w postaci kabla. Są ponadto tańsze i lżejsze od swoich bateryjnych odpowiedników.

Maszyny czyszczące na duże i małe powierzchnie

Urządzenie czyszczące dobieramy pod względem wielkości posadzki na której ma pracować. Maszyny do szkół, przychodni, mniejszych lub średniej wielkości sklepów, to najczęściej TT/ TTB 1840G lub TT/ TGB 4045G. Do dużych posadzek polecane są maszyny czyszczące z siedziskiem dla operatora. Takie urządzenia najchętniej wykorzystywane są w galeriach handlowych lub magazynach. Do wyboru np. Numatic TTV 678G lub Evotech EVO 850.