Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące Numatic, to synonim niezawodności i świetnego wyglądu. Wyróżniają się bardzo długą żywotnością i łatwością w dostępności części zamiennych.

Czym wyróżniają się Maszyny czyszczące Numatic?

Przede wszystkim jakością wykonania, ich obudowa została stworzona z niezwykle wytrzymałego materiału o nazwie Structofoarm, który odporny jest na pęknięcia i uderzenia. Składany i regulowany gryf, pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach, a duże koła sprawiają, że mycie maszyną czyszczącą Numatic, to czysta przyjemność, którą może wykonywać każdy, bez wkładania w pracę zbyt dużej siły.

Numatic swoje urządzenia produkuje już od 1969 roku, wciąż udoskonalając swoje maszyny czyszczące. Największą zaletą tego angielskiego producenta jest to, że większośc części produkowane jest w fabryce w Anglii, a jego urządzenia eksportowane są na ponad 80 krajów na całym świecie.

Maszyny do podłóg kablowe i bateryjne

W ofercie Numatic do dyspozycji mamy maszyny podzielone na kategorie bateryjne lub kablowe. Bateryjne, to przede wszystkim wygoda użytkowania i mocny docisk do podłoża. Sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia kabla, czyli np. hale produkcyjne, magazyny itd. Kablowe urządzenia są niezwykle popularne, ponieważ nie mając baterii, która może się rozładować, pozwalają na umycie znacznie większej powierzchni. Są również znacznie tańsze i lżejsze od swoich bateryjnych odpowiedników.

Maszyny czyszczące na duże i małe powierzchnie

Praktycznie każde urządzenie czyszczące dobieramy pod względem wielkości posadzki na której ma pracować. Maszyny do szkół, przychodni czy mniejszych i średniej wielkości sklepów, to najczęściej TT/ TTB 1840G lub TT/ TGB 4045G. Na duże posadzki najczęściej wybierane są maszyny czyszczące z siedziskiem dla operatora, takie urządzenia najchętniej wykorzystywane są w galeriach handlowych lub magazynach.