Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Filtry

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Filtry do odkurzaczy to dział, w którym znajdziemy różne filtry do odkurzaczy z różnym przeznaczeniem.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione filtry do odkurzacza wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jaki filtr do odkurzacza najlepiej wybrać?

Aby wybrać odpowiednio filtr do odkurzacza, warto zwrócić wagę na model odkurzacza oraz przeznaczenie filtru.

Filtr do odkurzacza standardowy jak sama nazwa wskazuje, jest standardowym filtrem używanym do większości czynności sprzątających.

Filtr do odkurzacza na mokro przeznaczony jest do odkurzania na mokro. Ten filtr posiada w sobie także otwór na sondę pobierającą płyn myjący do odkurzacza.

Filtr do odkurzacza do zbierania szkła przeznaczony jest do zbierania szkła przy pomocy odkurzacza. Jak można się domyślić, szkło przez swoje ostre krawędzie może przeciąć standardowy worek i wydostać się na zewnątrz. Dlatego powstał filtr przeznaczony do zbierania szkła.

Filtr do odkurzacza w węglem aktywowanym pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Węgiel aktywowany zatrzymuje nieprzyjemne zapachy, które mogą wydostawać się z odkurzacza i nieczystości zebranych w worku. Ten filtr może całkowicie zastąpić filtr standardowy. 

Filtr do odkurzacza antyalergiczny potrafi zatrzymać roztocza oraz cząsteczki kurzu, które mogą wywoływać alergie. Aby uchronić alergików od nieprzyjemnych skutków, warto skorzystać z tego filtra.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.