Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady czyszczące

Pady czyszczące do szorowarek i froterek, to pady stworzone do pracy w różnych warunkach. Pady czyszczące, to krążki nakładane na maszynę, które pod wpływem obrotów głowicy czyszczą powierzchnię lub ścierają zalegające warstwy ochronne. W zależności od tego jak twardy pad różni się jego przeznaczenie. Do wyboru są pady o różnych strukturach dostosowane do każdych potrzeb, np. agresywne pady do zdzierania powierzchni, pady do bieżącego czyszczenia, a także pady do delikatnego mycia.

Dlaczego warto zakupić pady czyszczące?

Pady czyszczące dostępne w tej kategorii są przeznaczone do profesjonalnych urządzeń zapewniających wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w centrach handlowych, biurach, przychodniach, hotelach i szpitalach, ale także na dużych powierzchniach takich jak hale produkcyjne. Dzięki szerokiemu asortymentowi padów o różnym przeznaczeniu łatwo i wygodnie można dobrać odpowiednie do podłoża oraz do rodzaju zabrudzeń. Pady wyposażone zostały w specjalne włókna, które świetnie radzą sobie z najtrudniejszym brudem, a dzięki odpowiedniej chemii, na posadzce nie pozostają żadne ślady.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim jakość, a co za tym idzie: długa żywotność, która pozwala na długą i bezproblemową eksploatację. Pady czyszczące dzięki wysokiej jakości włóknom sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Pady czyszczące ETC agresywne pady sprawdzają się przy zdzieraniu starych powłok oraz do silnych zabrudzeń np. pad czarny. Do bieżącego czyszczenia i zniszczonych warstw ochronnych sprawdzi się np. pad zielony. Do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw sprawdzi się np. pad czerwony.

Najpopularniejszy pad czyszczący ETC

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym padem do szorowarek do biur i hoteli jest pad czerwony. Który przeznaczony jest do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw. Dodatkowo działanie wzmacnia odpowiednio dobrana chemia. Zestaw ten znakomicie czyści posadzki, nie pozostawiając smug oraz rozmazów

Pady mniej agresywne, czyli te bardziej miękkie, służą do codziennego mycia i sprzątania posadzek o gładkiej strukturze. Idealnie nadają się do maszyn czyszczących, które są używane kilka razy w tygodniu, najbardziej popularne kolory, to zielony i czerwony.

Pady agresywne, twardsze zazwyczaj używane są w takich maszynach jak szorowarki, służą do zdzierania starych, nawarstwionych warstw ochronnych lub usuwania bardzo trudnych zabrudzeń.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.