Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady czyszczące

Pady czyszczące do szorowarek i froterek. Pady czyszczące, to krążki nakładane na maszynę. Pod wpływem obrotów głowicy czyszczą powierzchnię lub ścierają zalegające warstwy ochronne. W zależności od twardości padu różni się jego przeznaczenie. Do wyboru pady o różnorodnych strukturach np. agresywne pady do zdzierania powierzchni, pady do bieżącego czyszczenia, a także pady do delikatnego mycia.

Dlaczego warto zakupić pady czyszczące?

Pady czyszczące dostępne w tej kategorii, przeznaczone są do profesjonalnych urządzeń czyszczących. Ich zastosowanie zapewnia wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w centrach handlowych, biurach, przychodniach, hotelach i szpitalach oraz na dużych powierzchniach takich jak hale produkcyjne. Szeroki asortyment zapewnia skuteczne dopasowanie padów do rodzaju powierzchni i siły zabrudzenia. Pady wyposażone zostały w specjalne włókna, które usuwają silne zabrudzenia. Dobranie odpowiedniej chemii, gwarantuje czystą i lśniącą posadzkę bez smug.

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze produkty wyróżnia jakość oraz spora żywotność, która pozwala na długą i bezproblemową eksploatację. Pady czyszczące zostały stworzone z wysokiej jakości włókien.

Pady czyszczące ETC czyli agresywne pady, sprawdzają się przy zdzieraniu starych powłok oraz do silnych zabrudzeń np. pad czarny. Do bieżącego czyszczenia i zniszczonych warstw ochronnych polecany jest pad zielony. Do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw zalecane jest użycie padu czerwonego.

Najpopularniejszy pad czyszczący ETC

Popularnym padem do szorowarek używanych w biurach i hotelach jest pad czerwony. Jest on przeznaczony do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw. Dodatkowo działanie wzmacnia odpowiednio dobrana chemia. Zestaw ten znakomicie czyści posadzki, nie pozostawiając smug oraz rozmazów.

Pady mniej agresywne (bardziej miękkie), służą do sprzątania posadzek o gładkiej strukturze. Idealnie nadają się do maszyn czyszczących, które użytkowane są kilka razy w tygodniu. Wyróżnia je między innymi zielony i czerwony kolor.

Pady agresywne, to pady twarde. Używane są w np. szorowarkach. Służą do zdzierania starych, nagromadzonych warstw ochronnych lub usuwania bardzo trudnych zabrudzeń.

Jeśli nie odnalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.