Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady do czyszczenia

5 produkt(ów)

  • Do bieżących zanieczyszczeń i zniszczonych powłok ochronnych. Do stosowania na mokro na posadzki twarde

  • Do delikatnego mycia, do posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych, do posadzek drewnianych i delikatnych tworzyw

  • Mniej agresywny od czarnego pada. Do doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni i zdzierania powłok zabezpieczających

  • Średnio agresywny pad do posadzek twardych, do bieżących zanieczyszczeń, usuwa również stare powłoki ochronne

  • Pad Ruff, zastępje szczotkę czyszczącą. Do nierównych powierzchni, do betonu, płytek. Jest agresywny, ale nie ma właściwości ściernych

5 produkt(ów)

Pady do czyszczenia, to rodzaj krążków doczepianych do uchytów, używane najczęściej w maszynach czyszczących i szorowarkach. Rozróżniane są ze względu na kolor, który określa ich twardość i przeznaczenie.

Pady do maszyn czyszczących i szorowarek

Najchętniej wybieranymi kolorami do bieżącego czyszczenia są pady zielone, czerwone i niebieskie. Wszystkie akcesoria dostępne w tej kategorii, to średnio agresywne pady, które idealnie sprawdzają się w codziennym czyszczeniu, sposobem na mokro, do wszystkich twardych posadzek. Są w stanie różnież usunąć zabrudzone i zniczszczone powłoki zabezpieczające.

Pady czyszczące dobierane są do maszyny pod względem wielkości - od 9” do 23” (1” to ok 2,54 cm). Jeśli nie znamy rozmiaru uchwytu, wystarczy zmierzyć jego średnicę. Przewaga padów nad szczotami jest taka, że małym kosztem, możemy wykorzystywać maszynę do pracy na różnego rodzaju posadzce i stosować ją do różnego rodzaju zanieczyszczeń - tych bieżących i tych mocniej zabrudzonych.