Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Kije

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Profesjonalne kije do mopów.

Profesjonalny kij do mopa to przede wszystkim komfort pracy. Porządnie wykonany, metalowy kij zapewnia stabilność konstrukcji i eliminuje nieprzyjemne niespodzianki w trakcie pracy. Dzięki kijom teleskopowym, dostęp w trudno dostępne miejsca nie stanowi już problemu. Ich budowa zapewnia bezpieczne wykonywanie prac nawet na wysokościach. Bez konieczności użycia drabiny, podnośników lub uprzęży wspinaczkowej. Dwu-częściowe kije zapewniają wygodny transport i przechowywanie.

W naszej ofercie znajdują się do wyboru:

  • kij aluminiowy
  • kij 2-częściowy
  • kij teleskopowy

Co wyróżnia nasze produkty?

Głównymi atutami są przede wszystkim wysokiej jakości materiały i tworzywa użyte przy produkcji sprzętu. To dzięki nim możliwe jest długie i wygodne używanie całego kompletu mopa. Dzięki porządnemu wykonaniu są one wytrzymałe oraz nie wymagają częstych wymian, tak jak produkty sieciówkowe, co zapewnia oszczędność finansową. Kije są odporne na korozję.

Najpopularniejsze profesjonalne kije do mopów?

Największą popularnością wśród naszych klientów cieszy się kij aluminiowy 135 cm oraz kij teleskopowy 182 cm.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego sprzętu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.