Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do 450 obr./min

2 produkt(ów)

  • Uniwersalna szorowarka jednotarczowa Duo Speed marki Cleanfix to profesjonalne narzędzie do intensywnej pracy na różnego rodzaju podłogach, które dzięki regulowanej prędkości silnika doskonale sprawdza się jako maszyna czyszcząca i froterka. Bogate wyposażenie i parametry techniczne czynią ten model wszechstronnym narzędziem o wielu zastosowaniach.

    Widoczny na zdjęciach zbiornik na wodę nie jest dołączony do wyposażenia standardowego. Należy go dodatkowo dokupić.

  • Numatic HFT 1530 szorowarka do podłóg Numatic HFT 1530 szorowarka do podłóg
    10 947,00 zł
    Brak w magazynie

    Szorowarka do podłóg, następca NRT 1530

2 produkt(ów)

Dlaczego warto zakupić profesjonalne polerki do podłóg

Urządzenia Numatic dostępne w tej kategorii, to froterki przeznaczone do polerowania podłóg. Świetnie sprawdzają się w biurach, hotelach, domach czy centrach handlowych.

Co wyróżnia profesjonalne szorowarko-froterki do podłóg do 450 obr./min?

Nasz sprzęt przede wszystkim wyróżnia silnik, który stworzony jest do pracy ciągłej. Polerka może być użytkowana przez wiele godzin bez przerw, nawet na dużych powierzchniach. Temperatura wytwarzana w trakcie pracy między polerką a podłożem, umożliwia wydobycie naturalnego blasku posadzki.

Najpopularniejsze froterki do podłóg

Najpopularniejszą froterką do podłóg z silnikiem do 450 obr./min jest Numatic HFM 1545. Sprzęt ten posiada bardzo bogate wyposażenie oraz silnik przemysłowy "heavy duty". Wszystkie podstawowe elementy maszyny zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o minimum 10-letniej eksploatacji.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.