Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Szorowarki i froterki

W tej kategorii znajdziesz szorowarki i froterki.

Szorowarki jednotarczowe zostały skonstruowane do gruntownych prac związanych z doszorowywaniem wszelkiego rodzaju posadzek, szlifowania posadzek betonowych, parkietów itp. Maszyny standardowo wyposażone są w uchwyty do padów lub szczotek. Szorowarki służą również do czyszczenia posadzek wykładzinowych. Doskonale sprawdzają się np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach.

Froterki nazywane zamiennie polerkami dzięki wysokim obrotom (1500 obr./min) idealnie sprawdzają się do polerowania podłoża w takich obiektach gdzie posadzka wymaga utrzymania wysokiego połysku jak np. teatry, restauracje, hotele, firmy sprzątające.

Co wyróżnia nasze maszyny?

Głównymi atutami są jakość oraz wydajność. To wszystko dzięki silnikowi, który mimo długiej pracy nie przegrzewa się pozwalając na bezpieczne sprzątanie oraz wysokiej jakości tworzywu z jakiego są wykonane szorowarki oraz froterki.

Najpopularniejsze maszyny?

Najpopularniejszą szorowarką jest Numatic HFM 1515G. Najbardziej wytrzymała szorowarka Numatic. Idealna do trudnych zabrudzeń. Świetnie sprawdza się w doczyszczaniu powierzchni lub w ciężkich warunkach, dużego zabrudzenia. Przemysłowy silnik zapewnia ciągłość pracy, a przekładania planetarna pracująca w oleju niezawodność na lata. Jest to nowa szara linia automatów.

Najpopularniejszą froterką (polerką) jest Numatic NRU 1500 - polerka do podłóg. Numatic NRU 1500, to urządzenie wyjątkowe, chociażby ze względu na to iż automatycznie dostosowuje się do podłoża, nawet w warunkach ciężkich do pracy. Łatwość manewrowania oraz opcjonalny układ odsysania Dustrol, to idealne cechy urządzenia przeznaczonego do nierównego podłoża. Posiada elastyczny uchwyt na pad, który dopasuje się do kształtu tarczy i nierówności.