Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Powierzchnia > 2500 m2

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Bateryjne maszyny czyszczące w tej kategorii, to duże urządzenia prowadzone, lub z fotelem dla operatora, najczęściej doposażone w trakcję czyli własny napęd, który pozwala na łatwe przemieszczanie się urządzenia, nawet na nierównym terenie.

Zalety dużych bateryjnych maszyn czyszczących

Idealnie nadają się do czyszczenia różnego rodzaju dużych powierzchni, takich jak hale, magazyny, sklepy, szpitale, supermarkety itd. Dzięki swojej konstrukcji są niezwykle łatwe w operowaniu i prowadzeniu. Można je wyposażyć w pad lub szczotę - w zależności od rodzaju posadzki i zanieczyszczeń.

Bateryjne maszyny czyszczące, to wygoda użytkowania. Nie mamy kabla o który musimy zadbać, wyposażone są w wbudowane prostowniki, co znacznie przyspiesza ładowanie baterii. Dodatkowo są znacznie cięższe od swoich kablowych odpowiedników, co zapewnia lepszy docisk do posadzki.

Najczęściej wybierane maszyny czyszczące z własnym napędem, to TGB 6055T lub CRO 8055. Świetnie sprawdzają się na dużych i średniej wielkości powierzchniach. Są znacznie mniejsze od największych urządzeń o nazwie Vario, np. TTV 678, co często ułatwia pracę np. między regałami.

Najchętniej wybierane prowadzone, bateryjne urządzenia do dużych powierzchni, to Numatic TGB 6055T lub CRO 8055.

Akcesoria do urządzeń czyszczących

W maszynach czyszczących Numatic w zależności od rodzaju posadzki i zanieczyszczeń, możemy użyć szczoty twardej lub pada czyszczącego. Pady podzielić możemy na kolory pod względem twardości.