Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do odkurzaczy

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do odkurzaczy to dział, w którym niezbędne akcesoria do odkurzaczy sprzątających.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w zakładach
  • w firmach sprzątających
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria do odkurzaczy wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do odkurzaczy najlepiej wybrać?

Podczas wyboru worków do odkurzacza należy zwrócić uwagę głównie na model odkurzacza, aby worek był kompatybilny z używanym sprzętem.

Ssawki do odkurzaczy trzeba wybierać biorąc pod uwagę takie parametry jak, średnica 32mm lub 38mm. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kształt ssawki, aby ułatwiała sprzątanie, jak chociażby ssawka gumowa czy ssawka bananowa.

Węże wybieramy na podstawie przede wszystkim średnicy oraz jego długości, aby ułatwiał sprzątanie oraz pozwolił na dotarcie do trudnodostępnych miejsc.

Rury wybiera się głównie w oparciu o zastosowanie, możliwości w tym zakresie jest wystarczająco. Znajdziemy tutaj rury proste oraz rury kolankowe. Dodatkowo kiedy potrzebna jest większa ilość rur, można je kupić w pakiecie.

Przy wyborze filtrów do odkurzacza należy zwrócić uwagę na model odkurzacza oraz to, w jakich warunkach chcemy tego odkurzacza używać. Mamy do wyboru filtry do odkurzacza na mokro, standardowe, antyalergiczne oraz do zbierania szkła.

W naszej ofercie posiadamy także akcesoria do specjalistycznych maszyn sprzątających Santoemma.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.