Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

32 mm

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Ssawki 32mm to dział, w którym znajdziemy ssawki o różnych zastosowaniach i kształtach.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w szkołach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione ssawki 32mm wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie ssawki 32mm do odkurzacza najlepiej wybrać?

Kiedy wybieramy ssawkę, warto zwrócić uwagę an to, do czego będziemy ją stosować. Jeśli jedną z czynności sprzątających personelu sprzątającego jest odkurzanie w wąskich szczelinach, warto wtedy zastanowić się nad ssawką szczelinową Numatic. Pomimo tego, że ssawka ta została wykonana z bardzo wytrzymałego plastiku, znajdziemy także inną, jeszcze bardziej wytrzymałą wersję tej ssawki, a mianowicie ssawkę szczelinową Numatic ze stali nierdzewnej.

W przypadku kiedy czynności sprzątające wymagają usuwania sierści zwierząt z tapicerek, dywanów lub wykładzin. Warto wtedy wybrać turboszczotkę Numatic.

Podczas sprzątania trudno dostępnych miejsc, może sprawdzić się wygięta ssawka gumowa Numatic, lub podobna wersja z włosem na końcu wygięta ssawka gumowa z włosem Numatic.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.