Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Odkurzacze

Większość odkurzaczy dostępnych w tej kategorii służy zarówno do zbierania zanieczyszczeń mokrych jak i suchych. Zbierają i usuwają wodę, posiadają pompę i turbiny ssące. Zawory pływakowe zabezpieczają przed przelaniem się zbiornika. Rury wykonane są ze stali nierdzewnej, a cała obudowa urządzeń czyszczących z bardzo odpornych materiałów. Producentem odkurzaczy jest angielska firma Numatic.

Odkurzacze piorące, które poradzą sobie z zanieczyszczeniami na wykładzinach, dywanach, tapicerkach. Wszystkie urządzenia czyszczące mają bardzo wysoką wydajność i idealnie sprawdzają się w czyszczeniu wcześniej wymienionych powierzchni. Posiadają turbiny ssące, a pompy pozwalają na wtryskiwanie roztworu czyszczącego. Do każdego produktu proponujemy środek czyszczący odpowiedni do rodzaju tkaniny oraz rodzaju zanieczyszczenia. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Jak najbardziej profesjonalne odkurzacze do zbierania zanieczyszczeń suchych, konstruowane z myślą o sprzątaniu w hotelach biurach, ale i domach. Odkurzacze wykonane z niezwykle trwałych materiałów, lekkie, poręczne, z miejscami na przechowywanie przyborów takich jak ścierki. Wszystkie urządzenia można doposażyć w filtry przeciwalergiczne, turboszczotki. W ofercie również odkurzacze plecakowe, które idealnie sprawdzają się np. w sprzątaniu samolotów, czy kręgielni. Wszystkie maszyny, to produkty angielskiego producenta Numatic.