Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Odkurzacze

Co znajduje się w tej kategorii?

Profesjonalne odkurzacze dostępne w tej kategorii, służą do zbierania zanieczyszczeń mokrych i suchych. Zbierają i usuwają wodę, posiadają pompę i turbiny ssące. Zawory pływakowe zabezpieczają zbiornik przed przelaniem. Rury wykonane są ze stali nierdzewnej, a obudowy urządzeń czyszczących z odpornych materiałów. Producentem odkurzaczy jest angielska firma Numatic.

Co wyróżnia nasze produkty?

Urządzenia czyszczące są bardzo wydajne i doskonale sprawdzają się w sprzątaniu różnych powierzchni. Posiadają turbiny ssące oraz pompy pozwalają na wtryskiwanie roztworu czyszczącego.

Polecane do czyszczenia:

  • wykładzin,
  • dywanów,
  • tapicerek.

Do produktów proponujemy środki czyszczące, dopasowane do rodzaju pranych tkanin oraz siły zanieczyszczenia. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Kleen Novatep jest środkiem do usuwania uproczywych zabrudzeń z powierzchni odpornych na odbarwienia i odkształcenia. Kleen Spruh-ex to niskopieniący środek przystosowany do czyszczenia i usuwania plam z dywanów oraz wykładzin.

Wysoka moc silnika, profesjonalnych odkurzaczy do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, zapewnia bezproblemowy przebieg długich prac. Dla udowodnienia prawdziwości twierdzenia, odkurzacze poddawane są testom, w których pozostają włączone nawet na 20 h. Badania wykazują, że nie wystąpił żaden problem z nadmiernym przegrzaniem.

Sprzęt skonstruowany z myślą o sprzątaniu w hotelach, biurach i domach. Odkurzacze wykonane są z trwałych materiałów, lekkie, poręczne, z miejscami na przechowywanie przyborów takich jak ścierki. Wszystkie urządzenia można doposażyć w filtry przeciwalergiczne, turboszczotki. W ofercie również odkurzacze plecakowe, które idealnie sprawdzają się np. w sprzątaniu samolotów, czy kręgielni. Maszyny angielskiego producenta Numatic.

Najpopularniejsze produkty

Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Henry. Jest to uśmiechnięty odkurzacz do sprzątania na sucho. Posiada system oszczędzania energii AutoSave, który znacznie zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia. Do sprzątania na sucho-mokro idealnie sprawdzą się Charles lub Numatic WV 470.

Najpopularniejszym odkurzaczem piorącym jest George i Numatic CT 470.

Na specyficznych powierzchniach np. w kinach, teatrach i innych ośrodkach kultury, swoje miejsce znajdują odkurzacze plecakowe Numatic RSV 130.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.