Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Odkurzacze

Co znajduje się w tej kategorii?

Odkurzacze profesjonalne dostępnych w tej kategorii służy zarówno do zbierania zanieczyszczeń mokrych jak i suchych. Zbierają i usuwają wodę, posiadają pompę i turbiny ssące. Zawory pływakowe zabezpieczają przed przelaniem się zbiornika. Rury wykonane są ze stali nierdzewnej, a cała obudowa urządzeń czyszczących z bardzo odpornych materiałów. Producentem odkurzaczy jest angielska firma Numatic.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wszystkie urządzenia czyszczące mają bardzo wysoką wydajność i idealnie sprawdzają się w czyszczeniu różnych powierzchni. Posiadają turbiny ssące, a pompy pozwalają na wtryskiwanie roztworu czyszczącego.

Sprawdzą się do czyszczenia:

  • wykładzin
  • dywanów
  • tapicerek

Do każdego produktu proponujemy środek czyszczący odpowiedni do rodzaju tkaniny oraz rodzaju zanieczyszczenia. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Przykładem może być Kleen Novatep środek do mycia uporczywych zabrudzeń z powierzchni odpornych na odbarwianie i odkształcenia. Kleen spruh-ex to niskopieniący środek przystosowany do czyszczenia i usuwania plam z dywanów i wykładzin.

Dzięki mocy silnika profesjonalne odkurzacze do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych fenomenalnie sprawdzają się do długiej pracy. Co ciekawe odkurzacze te poddawane są testom, w których pozostają włączone nawet na 20 h działania bez problemu z nadmiernym przegrzaniem.

Konstruowane z myślą o sprzątaniu w hotelach biurach, ale i domach. Odkurzacze wykonane z niezwykle trwałych materiałów, lekkie, poręczne, z miejscami na przechowywanie przyborów takich jak ścierki. Wszystkie urządzenia można doposażyć w filtry przeciwalergiczne, turboszczotki. W ofercie również odkurzacze plecakowe, które idealnie sprawdzają się np. w sprzątaniu samolotów, czy kręgielni. Wszystkie maszyny, to produkty angielskiego producenta Numatic.

Najpopularniejsze produkty

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Henry jest to uśmiechnięty odkurzacz do sprzątania na sucho. Posiada system oszczędzania energii AutoSave, który znacznie zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia. Do sprzątania na sucho- mokro idealnie sprawdzą się Charles lub Numatic WV 470

W kategorii piorące najpopularniejsze odkurzacze to George i Numatic CT 470

W trudno dostępne miejsca takie jak np. kinach, teatrach i innych ośrodkach kultury swoje miejsce znajdują odkurzacze plecakowe Numatic RSV 130

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.