Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady piankowe - melaminowe

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Pady piankowe/melaminowe

Dlaczego warto zakupić pady melaminowe?

Pady melaminowe świetnie sprawdzają się podczas czyszczenia posadzek o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzek z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum. Pady stworzone są z jednorodnej, trójwarstwowej konstrukcji. Mocne nasączenia wodą pada, zapewnia jego sprężystość. Pady posiadają doskonałą przyczepnością do rzepa uchwytu pada. Głównym atutem padów melaminowych jest oszczędność środków chemicznych. Przy użytkowaniu tego rodzaju padów po dokładnym nasączeniu wodą, można zrezygnować z użycia chemii lub użyć jedynie niewielką ilość.

Co wyróżnia pady piankowe?

Pady melaminowe dzięki trójwarstwowej budowie chłoną dużą ilość wody oraz brudu. Do tego zapewniają oszczędność środków chemicznych.

Najpopularniejszy pad piankowy?

Najpopularniejszym padem melaminowym do szorowarek jest pad maszynowy z melaminy/piankowy . Przeznaczony jest przede wszystkim do posadzek o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzek z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum. Polecany do biur i hoteli.

Pady piankowe - melaminowe zapewniają oszczędność środków chemicznych. Doskonale działają nawet przy użyciu samej wody lub niewielkiej ilości chemii.