Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady piankowe - melaminowe

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Pady piankowe - melaminowe to pady o większej wytrzymałość w porównaniu z innymi padami tego typu dostępnymi na rynku.

Dlaczego warto zakupić pady piankowe - melaminowe?

Pady piankowe - melaminowe świetnie nadają się czyszczenia posadzek o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzek z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum. Pady posiadają jednorodną trójwarstwową konstrukcję. Są sprężyste oraz charakteryzują się wysoką przyczepnością do rzepa uchwytu pada. Dla efektywności pracy, pady należy mocno zmoczyć wodą. Szczególnym atutem jest możliwość całkowitej rezygnacji z chemii lub użycie niewielkiej ilości. Gwarantująca oszczędność środków chemicznych.

Co wyróżnia nasze pady?

Trójwarstwowa budowa zapewnia wysoką chłonność wody oraz brudu. Oszczędność środków chemicznych oraz użytkowanie nieagresywnych środków czyszczących, umożliwia ekologiczne podejście do kwestii sprzątania.

Najpopularniejszy pad

Profesjonalnym padem do szorowarek jest pad maszynowy z melaminy / piankowy . Przeznaczony jest on do posadzki o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzki z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum. Doskonale sprawdzi się na przykład w hotelach.

W naszej ofercie posiadamy również pady ręczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Pad ręczny melaminowy doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach np. przy fugach, we wnętrzach samochodów, na ścianach i drzwiach.

Pady piankowe/melaminowe zapewniają oszczędność środków chemicznych. Do sprzątania wystarczy niewielka ilości chemii i wody lub nieagresywnych środków czyszczących.