Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pady piankowe - melaminowe

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Pady piankowe - melaminowe to pady o większej wytrzymałość w porównaniu z innymi padami tego typu dostępnymi na rynku.

Dlaczego warto zakupić pady piankowe - melaminowe?

Pady piankowe - melaminowe świetnie sprawdzają się w czyszczeniu posadzek o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzek z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum. Pady te, dzięki swojej jednorodnej, trójwarstwowej konstrukcji są dużo bardziej wytrzymałe. Zapewniają sprężystość oraz charakteryzują się dużo lepszą przyczepnością do rzepa uchwytu pada. Dodatkowym ich atutem jest to, że można zrezygnować z użycia chemii lub użyć jedynie niewielką ilość. Pozwala to na oszczędność środków chemicznych.

Co wyróżnia nasze pady?

Przede wszystkim wytrzymałość dzięki trójwarstwowej budowie chłoną dużo więcej wody oraz brudu. Do tego zapewniają oszczędność środków chemicznych gdyż można czyścić nimi używając niewielkiej ilości chemii i wody lub nieagresywnych środków czyszczących. Dzięki czemu są przyjazne środowisku.

Najpopularniejszy pad

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym padem do szorowarek do biur i hoteli jest pad maszynowy z melaminy / piankowy . Który przeznaczony jest do posadzki o mikroporowatej strukturze (płytki gresowe i ceramiczne) oraz posadzki z lastriko, marmuru, betonu, granitu, PCV i Linoleum

W naszej ofercie posiadamy również pady ręczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Pad ręczny melaminowy doskonale się sprawdza w trudno dostępnych miejscach np. w fugach, wnętrzach samochodów, ścianach, drzwiach.

Pady piankowe - melaminowe zapewniają oszczędność środków chemicznych. Ponieważ można czyścić nimi używając niewielkiej ilości chemii i wody lub nieagresywnych środków czyszczących.