Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Układy ssące

4 produkt(ów)

 • -10%

  Układ ssący Numatic wraz z pierścieniem do NPR / BMD / HFM # 606178
  Układ ssący Numatic wraz z pierścieniem do NPR / BMD / HFM

  Normalna cena: 3 688,77 zł

  Cena promocyjna: 3 319,89 zł

  Układ ssący Numatic wraz z pierścieniem do NPR / BMD

 • Układ ssący Numatic wraz z pierścieniem NRU / NR

 • -10%

  Numatic układ ssący do HNS # 900834
  Numatic układ ssący do HNS

  Normalna cena: 3 688,77 zł

  Cena promocyjna: 3 319,89 zł

  Układ ssący do polerki HNF 1550

 • 4 produkt(ów)

  Układy ssące Numatic są przeznaczone do froterki lub szlifującej szorowarki. Jednym z jego głównych zadań jest odkurzanie zanieczyszczeń powstających w czasie szlifowania powierzchni. Wyglądem przypomina odkurzacz plecakowy montowany na szorowarce lub polerce.

  Dlaczego warto zakupić profesjonalne układy ssące?

  Wszystkie urządzenia Numatic dostępne w tej kategorii, to układy ssące przeznaczone do odkurzania zanieczyszczeń po szlifowaniu powierzchni. Świetnie sprawdzają się przy długiej pracy polerki lub szorowarki z padem do szlifowania. Swoje zastosowanie znajdują w zakładach zajmujących się profesjonalnym szlifowaniem parkietów, firmach zajmujących się odnawianiem powierzchni, w których trzeba zdjąć poprzednią warstwę ochronną.

  Co je wyróżnia?

  Przede wszystkim silnik, który stworzony jest do długiej pracy. Dzięki czemu pozwala na używanie układu ssącego przez wiele godzin. Tym co zdecydowanie wyróżnia układ ssący jest wygoda pracy. Wyglądem przypomina odkurzacz plecakowy, który montowany jest na urządzenie. Zapewnia to stabilność sprzętu bez konieczności ciągłego poprawiania lub ponownego podłączania. Dodatkowym atutem jest pierścień mocujący rurę w odpowiedniej pozycji.

  Najpopularniejsze układy ssące

  Zdecydowanie najpopularniejszym jest układ ssący Numatic wraz z pierścieniem do szorowarki i polerki NR / NRU.

  Pozwala na sprawną pracę w warunkach wymagających zbierania pyłów. Dzięki odpowiedniemu mocowaniu do szorowarki, zapewnia komfort i bieżące zbieranie zanieczyszczeń, w przeciwieństwie do dodatkowo podłączonego niezależnie odkurzacza. Przeznaczony do pracy z szorowarką Numatic NR 1500 standard szorowarka do podłóg lub Numatic NRU 1500 - polerka do podłóg