Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wkłady / DUST

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Wkłady do mopów nożycowych oraz DUST. Mopy przeznaczone są do sprzątania dużych powierzchni użytkowych np. szkół czy hali produkcyjnych.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiały i tworzywa wykorzystane w produkcji, zapewniają długie i wygodne użytkowanie sprzętu. Wkłady akrylowe doskonale sprawdzają się do pracy na sucho. Wkłady bawełniane polecane są natomiast do pracy na mokro. Mopy nie wznoszą kurzu co jest ich ogromną zaletą. Ponadto zapewniają wyjątkowo szybką i wygodną pracę na dużych powierzchniach.

Najpopularniejsze mopy oraz wkłady?

Mopy do zamiatania świetnie sprawdzają się na większych powierzchniach. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach, magazynach czy centrach handlowych. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują kurz, nie wzbijając go w powietrze jak większość mioteł. W ofercie dostępne są mopy do zamiatania: zwykłe lub nożycowe.

Szczególnie dużą popularnością cieszy się mop nożycowy, który idealnie współgra z wkładem akrylowym.

Drugim bardzo popularnym mopem jest TTS Dust, który tworzy doskonały zestaw z bawełnianym wkładem DUST.

Popularnym stelażem jest stelaż nożycowy, który dzięki szerokiemu rozstawowi minimalizuje wzbijanie się kurzu. Mopy do zamiatania działają znacznie dokładniej niż podstawowe miotły.

.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.